Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୪ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ବୁଧବାର : ଏହି ୪ ଟି ରାଶି ନିବେଶ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଅନ୍ୟ ରାଶିର କେମିତି ବିତିବ ଦିନ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୨୪ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୪ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱଭାବରେ ଟିକେ ଚିଡିଚିଡ଼ା ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ ଆଘାତ ହୋଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବ୍ୟତିତ କରୁଥିବା ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସାମାନ୍ୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

Google

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଘରେ ଉତ୍ତେଜନା ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ରହିବ। ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ମନୋରଞ୍ଜନରେ ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଏକ ଯାଞ୍ଚ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ଆପଣ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାରରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ଗମ୍ଭୀର ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ପିଲାମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା କମ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ପ୍ରିୟ ସଠିକ ଭାବରେ ବୁଝିପାରିବେ। ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ହଠାତ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। କିଛି ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହୋଇପାରେ ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନ ପତନ ଭରା ରହିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତରେ ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କିନ୍ତୁ ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଛୋଟ ମୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ଆସା ଅଛି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବାର ନଜର ଆସୁଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ।ଆପଣଙ୍କୁ ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ।ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗେଇ ନେବ। ହଠାତ ବିଦେଶରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନାରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ଲାଭପାଇବାର ଯୋଗ ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଆଜି ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ପୁରୁଣା ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ।କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଧର୍ମ କର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ମନ ଲାଗିବ। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି।ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ଆପଣ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ କୋ-ର୍ଟ କ-ଚେ-ରୀ ମା-ମ-ଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦାନ ପୂଣ୍ୟ ରେ ମନ ଅଧିକ ଲାଗିବ। ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ମୌଜ ମସ୍ତି ଭରା ବ୍ୟତିତ ହେବ। ଘର ପରିବାର ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ପରସ୍ପରକୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। କୌଣସି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.