Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୩ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ମଙ୍ଗଳବାର : ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରର ଶୁଭ ଚଳନ ଯୋଗୁଁ ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ବଡ଼ ଲାଭ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୩ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୩ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ। କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କିଛି କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନଟି ଉତ୍ଥାନ ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ।କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଜିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡିକୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା ଚୋରି କିମ୍ବା ହଜି ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଫୋନରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନେଇ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଖରାପ ମନୋଭାବ ଆସିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଉଦାସ କରିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ହାସଲ ହେବ।ଧର୍ମର କର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧିକ ରହିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ହୃଦୟ କଥା ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରିପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଭ୍ରମଣ ଆବଶ୍ୟକ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ପୁର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା ନିବେଶରୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିପାରେ।ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ଆସିବ। କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ ଦେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ବର୍ଗର ଜାତକଙ୍କର ମନ ପଢ଼ାରେ ଲାଗିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି କରିବାର ଉପାୟ ହାସଲ ହେବ। ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ହାସଲ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ଅଧୁରା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ପ୍ରେମିକ-ପ୍ରେମିକା ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସିବି ପ୍ରକାରର ବିପଦ ହାତକୁ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବେ। ପ୍ରାଇଭେଟ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରି ଚାଲନ୍ତୁ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ହଠାତ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଖାଇବା ପିଇବାର ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ। ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ବର୍ଗର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି ଧନ ସମ୍ବୋଦ୍ଧିତ ମାମଲାରେ ଅଧିକ ସମ୍ଭାଳି କରି ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ନଚେତ ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଯେମିତି ଚାଲିଛି ସେମିତି ଚାଲିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଲାଭର କମି ଆସିପାରେ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ କାହା ସହିତ ବିବାଦର ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଭଗବାନଙ୍କ ଭକ୍ତିରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧିକ ଲାଗିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାର ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ ମାମଲାରେ ନିଷ୍ପତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ।ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ ବ୍ୟତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଯେଉଁ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ସେଥିରୁ ସଫଳତା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ବିବାହିତ ଯୋଗ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରେ। ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ। ଧନ ଅର୍ଜନ କରିବାର ଉପାୟ ହାସଲ ହୋଇପାରେ। ଦେବୀ ମାଙ୍କ ଆରାଧନାରେ ଅଧିକ ମନ ଲାଗିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ମୀନ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ରହିବ। ଆଜିର ପରାକ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ। ଧୀରେ ଧୀରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଉପାୟ ହାସଲ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଭଗବାନଙ୍କ ଭକ୍ତିରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଲାଗିବ। ସାମାଜିକ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବନିବ ଯାହା ଆଗକୁ ଯାଇ ଲାଭ ମିଳିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.