Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୧ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ରବିବାର : ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ବାକି ରାଶିମାନେ ବି ଜାଣନ୍ତୁ ନିଜର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୨୧ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୧ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ପାରିବାରିକ ମାମଲା ପ୍ରତି ଗମ୍ଭୀର ଧ୍ୟାନ ଦେବେ।ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱ ଗୁଡିକ ସଠିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି ମନ ସାମାନ୍ୟ ଉଦାସ ରହିବେ।ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତା ନହେବା ଯୋଗୁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ରହିବ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଟିକେ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରନ୍ତି। ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ମନେହେଉଛି। ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ହଠାତ ଆପଣ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ ପତନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ତେଣୁ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ଋଣ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରେ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ଆପଣ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସମ୍ପର୍କର ମହତ୍ତ୍ୱକୁ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉଦାସ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ପିଲାମାନଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସୁଖଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କୌଣସି ମନପସନ୍ଦର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ଯୋଗୁ ଆପଣ ଅପାର ସୁଖ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚୟ ହୋଇପାରେ। ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣ କୌଣସିବି ବିପଦ ନିଜ ହାତକୁ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ।ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଜବୁତ ଆସିବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ଆସିପାରେ ତେଣୁ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ପାଠ ପଢ଼ାରେ ଲାଗିବ।ଟେକ୍ନିକାଲ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ନିଜ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ବିଚଳିତ କରିପାରେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପକୁ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚୟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ହେବ। ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ।ଘର ପରିବାର ସହ ଜଡିତ ମାମଲାରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଘରେ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ଧର୍ମ କର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧିକ ରହିବ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣ କୌଣସି କାମ ତତ୍ପର ହୋଇ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ପଢ଼ାରେ ଲାଗିବ। କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ବନି ରହିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ ଦୁଃଖଦ ଖବର ମିଳିପାରେ। ଭଗବାନଙ୍କ ଭକ୍ତିରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧିକ ରହିବ। କୌଣସି ମନ୍ଦିରକୁ ଭଗବାନଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ  ଯାଇପାରନ୍ତି। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନଚେତ ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ରହିବ। ହଠାତ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଏଠି ସେଠି ଚାରିପାଖରେ କଥାରେ ହଜିଯାଇପାରେ ତେଣୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂଜା ପାଠ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅତ୍ୟଧିକ ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ।ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଭାଗିଦାର ମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ସୂର୍ଯ୍ୟା ଦେବାୟ ନମଃ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *