Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୦ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ଶନିବାର : ଏହି ଦୁଇ ରାଶିକୁ ମିଳିବ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ, ଆଉ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଉଧାର ଦେବା ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୨୦ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୦ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ମଣିଷମାନେ ଆଜି ନିଜର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।ସହଭାଗୀମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ଯଦି କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ହଠାତ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ। କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ମିଳିବ।ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ କେବଳ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଏହାକୁ ଛାଡିଦିଅନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଉଥାନ ପତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଏବଂ ଚାରିପାଖରେ ଆସିପାରେ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହେବେ। କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପୁରଣ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ର ରାଶି ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ। କୌଣସି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରନ୍ତି। ଉଦ୍ଧାର ଦେବା ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ କୌଣସି ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଖୁସି ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର କାମ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବାର ମିଳିଛି। କମ କାମରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ଡିଲରେ ଆପଣ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିବାହ ଆଗକୁ ବଢିପାରେ। ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ରହିବ। ତେଣୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଶେଷ ଭାବରେ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଜିନିଷ କିଣି ପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଏକ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ ହେବ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦେଖାଯାଉଛି। ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ମିଳିପାରିବ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପିତାଙ୍କର କୌଣସି ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ଆସିପାରେ। ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ। ପରିବାର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପଡିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାର ଅଧିକ ଥିବାରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କର ଗ୍ରାହକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ। ଯାହା ଆପଣ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ।ବେରୋଜଗାର ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ଭଲ ଚାକିରିର ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖନ୍ତୁ। କ୍ୟାରିୟରକୁ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ମିଳିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରହିବାର ନଜର ଆସୁଛି। ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ।କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ କରିପାରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରିୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ନୂତନତା ଆଣିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ପଢ଼ାରେ ଲାଗିବ। ଜୀବନରେ କେବଳ ସୁଖ ଆସିବ। ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ନଜର ଆସୁଛି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଯାନର ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ନୂତନ ଏବଂ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ। ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ନଜର ଆସୁଛି। କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ହେବାର ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ। ଚାରି ଦିଗରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ଚାଲିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ ନିଜର କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନଚେତ ଏହା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସାମାନ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ରହିବ। ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ।ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ଶନି ଦେବାୟ ନମଃ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *