Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୯ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ଶୁକ୍ରବାର : ବୃଷ ସହିତ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ମାମଲାରେ ଦିନଟି ବହୁତ ଶୁଭ ରହିବ, ପଢନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୧୯ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୯ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଆପଣ ସହଭାଗୀତାରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରିବେ। କୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଭଗବାନଙ୍କ ଭକ୍ତି ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧିକ ଲାଗିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସର୍ବୋତ୍ତମ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ।ଆପଣ ନିଜରର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରନ୍ତି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନୂତନ ଅଧିକାର ପାଇବେ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ବହୁତ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ହଠାତ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଶୁଭ ଖବର ମିଳିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ କିଛି ଲାଭ ମିଳିବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଷ୍ଟକର ରହିବ। ମନରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲେ ଲାଭ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଆପଣ ନିଜର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକତା ଅଟେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବାର ନଜର ଆସୁଛି। ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ। କ୍ୟାରିୟରକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଆପଣ ଭାଗିଦାରିରେ କୌଣସି କାମ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ ପେଟ ସମ୍ବୋଦ୍ଧିତ ସମସ୍ୟାର ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବ୍ୟତିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହେଉଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନାକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସହିତ ପୁରା କରିବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି।ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଯେଉଁମାନେ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ମିଳିବାର ପ୍ରବଳ ଯୋଗ ରହିଛି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଉଥାନ ପତନ ଭରା ରହିବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ରହିବା ଜରୁରୀ। ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ରହିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଅଛି। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଯାଇ ସହାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ଝଗଡା ଶେଷ ହେବ। ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ।

ମକର ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକ ଆଜି ନିଜର ସମ୍ପୂର୍ଣ କ୍ଷମତାରେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଯୋଜନା ପ୍ରଗତି ଉପରେ ଚାଲିବ। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରେ। ଧର୍ମ କର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କୌଣସି ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଧନ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ମଧୁର କଥାରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରନ୍ତି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ନିରାଶାଜନକ ବ୍ୟତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସକାଳରୁ ନିଜ ମନ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ। ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।ନିଜର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ।କୌଣସି କାମ କରିବା ସମୟରେ ତତ୍ପରତା ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କାମଟି ବିଗିଡି ଯାଇପାରେ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ସନ୍ତୋଷୀ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ |

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.