Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୫ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ସୋମବାର :ଏହି ୪ଟି ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବ ଖୁସି, ନୂଆ ଯୋଜନାର ମିଳିବ ଲାଭ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୧୫ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୫ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ନିଜର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆପଣ ନିଜର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ନଚେତ ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସୁଖଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଦେବ। ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ।କାମ କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ କୌଣସି ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି। ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଘରୋଇ ଚାକିରି ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ହଠାତ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ। ଯାନର ସୁଖ ପାଇବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଏଠାରେ ସେଠାକୁ ଲାଗିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ଆପଣ ନିଜର ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରୁ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜିର ଦିନ ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ହୃଦୟ କଥା ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରିପାରିବେ। ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। କୌଣସି ମନୋରଞ୍ଜନ ଯାତ୍ରା କରି ଯିବାର ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମନ ଟିକେ ନିରାଶ ହୋଇପାରେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ନିଜେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଘର ପରିବେଶରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ମତାମତ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ। ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ। ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରିବେ। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କ୍ଷତି ସହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଖରାପ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଆପଣ କାହା ପ୍ରତି ଅବିଶ୍ୱାସ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମିକ-ପ୍ରେମିକା ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି। ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟବାନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବେ।ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ବ୍ୟବହାରରେ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲି ଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦଉନ ଆରାମଦାୟକ ରହିବ। କ୍ୟାରିୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ। ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ନିଜର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିପାରିବେ। ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ କୌଣସି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଇଶ୍ବରଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କର ମନରେ ଅଧିକ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଚିନ୍ତାଜନକ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ନିଜର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ।ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ନେଇ ବିଚଳିତ ରହିବେ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ନେଇ ଆପଣ ଅଧିକ ବିରକ୍ତ ହେବେ। ହଠାତ କୌଣସି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଏକ ଫୋନରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ମହାଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ହର ହର ମହାଦେବ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *