Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୪ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ରବିବାର : କନ୍ୟା ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟରେ ମିଳିବ ସାଥ,ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୧୪ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୪ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଭଲ ରହିବ।ଆପଣଙ୍କର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଗଭୀର ଭାବନା ଛାଡି ପାରିବେ। ଏହା ବହୁତ କାମ କରିବ। ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ। ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ।ବେକାର ଲୋକ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ସ୍ୱଭାବରେ କିଛି କଠୋରତା ରହିବ।କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କଠାରୁ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଏହି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ପାଣିପାଗ ବଦଳିବା ଯୋଗୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁର ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ।ବହୁତ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କିଛି ପୁରୁଣା ତ୍ରୁଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଦୁଃଖିତ କରିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଯତ୍ନର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନର ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ବନୁଅଛି। ନୂତନ ନୂତନ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚୟ ହୋଇପାରେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଧାରଣା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ସୁଖରେ ଭରପୁର ରହିବ। ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରେ। ଆୟରେ ଅର୍ଥ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ମାନସିକ ଚାପ କମ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ଧନ ଲାଭର ଶୁଭ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯାଉଛି। ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ପଥ ପାଇବେ। ଆଜି ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆ-ଘା-ତ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଘରୋଇ ସୁଖ ସାଧନା ପଛରେ ଅଧିକ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସ୍ଥିତି ବନି ରହିବ।ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅବହେଳା ନକରିବା ଉଚିତ ଅନ୍ୟଥା ଫଳାଫଳ ନକାରାତ୍ମକ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁମାନଙ୍କର ରକ୍ତଚାପ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ରହିଛି ସେମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ ଦେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜି ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାମ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଚାକିରିରେ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ହଠାତ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ।ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ମିଳିପାରିବ। ଯୁବକମାନେ ନିଜ ପ୍ରତିଭାର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି।ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବେ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ବ୍ୟର୍ଥର ସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ଦିନସାରା ଖୁସି ରହିବ। କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ ଉଥାନ ପତନ ଭରା ନଜର ଆସୁଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଵଭାବ କ୍ରୋଧିତ ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କର ଭୁଲ ଗୁଡିକ ସଂଶୋଧନ କରନ୍ତୁ। କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହୋଇପାରେ।ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ଥିବାରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ ସେମାନେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ମନ ଧର୍ମ କର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଅନୁଯାୟୀ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା ଉଚିତ। ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକ ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ମଜବୁତ ରହିବେ। ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନର ସହିତ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ। ପ୍ରାଇଭେଟ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ହୋଲସେଲ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ।ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟର ଆନନ୍ଦ ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବେ। ଘରର ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ ରହିବ। ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତାଳ ମେଳ ଭଲ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ।କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାରେ ରାସ୍ତା  ଖୋଲିପାରେ।ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଖାଇବା ପିଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ସୂର୍ଯ୍ୟା ଦେବାୟ ନମଃ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.