Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୨ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ଶୁକ୍ରବାର : ଆଜି ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ କରିବେ ପ୍ରବେଶ , ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୧୨ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୨ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ କିଛି ସକାରାତ୍ମକ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ସମୟ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ। କୌଣସି ଭାବନାତ୍ମକ ସ୍ତରରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ଲୋକେ ଆପଣଙ୍କର କଥା ଶୁଣିବେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଏହା ଜୀବନ ଉପରେ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସର୍ଗ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଣିଦେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କୁଟିଳ କଥା ନକହିବା ଭଲ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଯାନର ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ଆକାରରେ ପୁରସ୍କୃତ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ କିଛି ଲାଭ ମିଳିପାରେ। ଅର୍ଥହୀନ ଆଲୋଚନାରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ନୂଆ ମନୋବଳ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସମ୍ମାନର ସହିତ ଦେଖିବେ। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି। ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣ ଧନ ଲାଭ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କର ଶୁଭ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ପରିବାରରେ ସୁଖର ଆଗମନ ହେବ। ମନରେ ଅଳସୁଆ ଏବଂ ନିଷ୍କ୍ରିୟତାର ଭାବନା ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। କଳା କିମ୍ବା କୌଣସି ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଆପଣ ଆରାମରେ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ସମୟ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧୁରତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଦିନ ଭଲ ଅଟେ।ପୂର୍ବରୁ ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ଉନ୍ନତି ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉପକୃତ ହେବେ।ଶାରୀରିକ ସୁସ୍ଥତା ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟାୟାମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର ଗଣ୍ଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଆଜି ବହୁତ ଭଲରେ ଚାଲିବ ତେଣୁ ଆପଣ ଖୁସି ରହିବେ। ଆର୍ଥିକ କାରବାର ବୁଝାମଣା କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଅଜାଣତରେ ହୋଇଥିବା ଭୁଲ ଯୋଗୁ ଆପଣ ଦୁଃଖିତ ହେବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହେବ। କିଛି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ କିଛି ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଏବଂ ଏହାର ସମର୍ଥନ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପାଟି କିମ୍ବା ଆଖି ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ଦାୟିତ୍ୱ ବଢ଼ିବ କିନ୍ତୁ ଭୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣ ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଯିବେ। ଯାନ ନେବାର ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରିବ। ସମୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଆରମ୍ଭର ସ୍ଥିତି ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ସମୟ ଶୁଭ ଏବଂ ଅନୁକୂଳ ହେବ। କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ କିଛି କଥା କହିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖରାପ ଲାଗିପାରେ। ଚାକିରିରେ କୌଣସି ନୂତନ ଅଫର ମିଳିପାରିବ। ଆପଣ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳ ପାଇବେ।ଆପଣଙ୍କର ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସନ୍ତୁଳିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ଦିନକୁ ବ୍ୟାୟାମ କିମ୍ବା ଯୋଗ ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅସମାପ୍ତ ଏବଂ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ହୋଇପାରେ। ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଅଳସୁଆ ଉପହାସରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଭ୍ରମଣରେ ଟଙ୍କା ମିଳିବ। ଆପଣ ମାନ୍ୟଗଣ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ। ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି। କୋର୍ଟ କିମ୍ବା ଆଇନଗତ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ଲାନ ଭାରୀ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ହସିବା ଶୈଳୀ ଆପଣଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ ସମ୍ପତ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଦିନ ଭଲ ଅଟେ।ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଟେ। ସନ୍ତାନଙ୍କର ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ସଫଳ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ବୟସ୍କମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରିବେ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ଲାଭ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ସାମାନ୍ୟ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ  ଭୁଲି ଆନନ୍ଦରେ ହଜିଯିବେ। ଯେଉଁମାନେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିପାରେ। ଟିକସ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଘରେ ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ଆଇନ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ବଡ ଓକିଲଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ପ୍ରେମୀମାନେ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଯାହା ସମ୍ପର୍କକୁ ଆହୁରି ଦୃଢ କରିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ସନ୍ତୋଷୀ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ |

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.