Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ସମାପ୍ତ ହେଲା ସମସ୍ତ ଦୁଃଖର ଦିନ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଶନିଦେବ ବଦଳେଇବେ ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଯେତେବେଳେ ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଓ ଦିଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସେ ମନୁଷ୍ୟର ଜୀ-ବନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ନିଶ୍ଚୟ ପଡିଥାଏ। ଆମେ ଏହି ପ୍ରଭାବ ଗୁଡିକୁ ବୁଝିପାରୁ ନାହୁଁ ଯାହା ଫଳରେ ଆମ ସହିତ କିଛି ନା କିଛି ଅସୁବିଧା ଘଟିଥାଏ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପ୍ରତ୍ଯେକ ଗ୍ରହର କିପରି ଆମର ଜୀ-ବନ ଉପରେ ପଡିଥାଏ। ଆମର ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଶନିଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ପାପୀ ଗ୍ରହ ଓ ସବୁଠାରୁ କ୍ରୋଧିତ ଦେବତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛିଯେ, ଶନିଙ୍କ ପ୍ରକୋପ ମନୁଷ୍ୟର ଗ୍ରହ ଉପରେ ପଡିଲେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀ-ବନ-ରେ ଅସୁବିଧା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରେ। କିନ୍ତୁ ଶନି ଆମ ଗ୍ରହ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବା ସର୍ବଦା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ। ଶନିଦେବ ଯାହା ପ୍ରତି ଦୟା ଭାବ ରଖନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ଓ ଶାନ୍ତିରେ କଟିଥାଏ। ଶନିଦେବ ଯେତେ କ୍ରୋଧୀ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୁସୀ ମଧ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି। ଶନିଙ୍କୁ କେବଳ ଉଚିତ ବୋଲି ଭାବିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଗୌରବକୁ କେହି ବୁଝିପାରନ୍ତି ନାହିଁ।

Google

ଭଗବାନ ଶନି କାହାର ଶତ୍ରୁ ନୁହନ୍ତି ବରଂ ସେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ। ଶନି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଗ୍ରହ ଯିଏକି ପ୍ରତ୍ଯେକ ପ୍ରାଣୀଙ୍କୁ ନ୍ୟା-ୟ ଦେଇଥାଏ। ତଥାପି ଯେଉଁମାନେ ଅନୈତିକ ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଶନିଏନକେ ଅଦ-ଣ୍ଡ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥାଏ। ଶନିଦେବ ତାଙ୍କର ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଲା ବେଳେ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅନୁସାରେ, ସେ କାହା ଉପରେ ଭାରି ତୋ କାହା ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହୋଇଥାନ୍ତି।

ଶନିଙ୍କର ୧୨ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଜ୍ଯୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ମାସରେ ଦୁଇଟି ରାଶି ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ। ଜ୍ଯୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶି ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶି ସମ୍ପର୍କରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଶନିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଆସୁଛି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିଠାରୁ ୨୧ବର୍ଷ ପାଇଁ ଦୟାଳୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଧନବର୍ଷା ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଠିକ ନୁହେଁ ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଠିକ ହେବ। ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବ। ସନ୍ତାନ ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ବହୁତ ଭାଗ୍ଯବାନ ହେବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, କେବଳ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ। ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିପାରିବେ।

Google

କନ୍ୟା ରାଶି:-

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆସନ୍ତା ୨୧ବର୍ଷ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ। କାରଣ ଶନିଦେବ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ବହୁତ ଦୟାଳୁ ହେବେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରଚୁର ମାତ୍ରାରେ ଧନଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ପୁଣିଥରେ ଫେରିଆସିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଓ ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଘରେ ଏବଂ ପରିବାରର ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ବିଶେଷ ଦିନଗୁଡିକ ଶାନ୍ତିରେ କଟିବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ଓ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ।

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ଶନିଦେବ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *