Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୦ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ବୁଧବାର : ଧନୁ ଓ ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପଇସା ମାମଲାରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ସବୁ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୧୦ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୦ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଘର ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ। ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ। କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ସୁନ୍ଦର ହେବ। ଚାକିରି ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ ଚାପ ଭରା ରହିବ। ଆଜିର ଦିନ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି ମନେହେଉଛି। କେବଳ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶରୁ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ। ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଟିକେ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ। ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ବିଚଳିତ କରିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ରହିବେ। ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ। ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ। ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ଭରସା କରି ବସିବା ଠିକ ନୁହେଁ। ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ହୃଦୟର କଥା କହିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ମନେହେଉଛି।ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ। ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତିରେ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ବୋଲି ମନେ ହେଉଛି। ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ବିଶେଷ ଭାବରେ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ହେବ। ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜର କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ। ଛାତ୍ର ବର୍ଗର ଲୋକଙ୍କର ମନ ପଢ଼ାରେ ଲାଗିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରେମିକକୁ ଏକ ଉପହାର ଦେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ।ନିଜର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ହଠାତ ବାଣିଜ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ରହିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ। ମନୋରମ ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ। ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନାକୁ ନେଇ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ। ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ହଠାତ କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚୟ ହେବ। ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଗୁପ୍ତ ରଖନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶି ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ରୋଜଗାରରେ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବ୍ୟତିତ କରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଠିକ ନଜର ଆସୁଛି। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ।ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି। ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ବର୍ଗର ଲୋକଙ୍କର ଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ଖୋଜୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛି। ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ନଚେତ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବେରୋଜଗାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ କହିବା ଅପେକ୍ଷା ସାମ୍ନା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କଥା ଅଧିକ ଯତ୍ନର ସହ ଶୁଣନ୍ତୁ। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *