Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୯ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ମଙ୍ଗଳବାର : ବଜରଙ୍ଗବଳିଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୫ ରାଶିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ, ଆଜି ହେବେ ମାଲାମାଲ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୦୯ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୯ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜର କ୍ରୋ-ଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଶାନ୍ତ ରହିବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ନଚେତ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ହାସଲ ହେବ। ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଆପଣ କୌଣସି ଲାଭଦାୟକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜ କାମରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିପାରେ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ସଫଳତାର ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି । ହଠାତ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ  ଟିକେ କଠିନ ରହିବ। ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।ଆପଣଙ୍କର କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ। ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଭାଗ୍ୟର ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଜି ଧନଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରରେ ଆପଣ ଦେଇଥିବା ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରେ। ବିବାହ ଆଲୋଚନା ଆଗକୁ ବଢିପାରେ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ରହିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। ଚାଲୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ମଜା ମସ୍ତିରେ ବ୍ୟତିତ ହେବ। କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ।ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟକୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ନିଜର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ ଅନୁଭୂତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହେବ। କୌଣସି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ। ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସଫଳ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବେ। ସହଭାଗିତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ପରିଚାଳନା କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ। ଆଜିର ଦିନ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ସେମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣ ଅପରାହ୍ନରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବୁଲି ଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜିର ଦିନ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ବ୍ୟତିତ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। ହଠାତ ଆପଣ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଭାବପ୍ରବଣତାରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ। ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥୁବା ଲୋକଙ୍କୁ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବନି ରହିବ। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣାକୁ ଦୂର କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ପୁରା ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର କାମରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ। ଆପଣ ଘରଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ହନୁମାନ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.