Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଫେବୃଆରୀରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଏହି ଝିଅମାନେ ହୋଇଥାନ୍ତି ଲାଜକୁଳି ଏବଂ କରନ୍ତି ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ,ଜାଣନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଗୁଣ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ରହସ୍ୟ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଏକ ଭିନ୍ନ ବିଶେଷତା ଥାଏ ଏବଂ ଏହି ଭିନ୍ନ ଗୁଣ ହେତୁ ସମସ୍ତେ ଅନ୍ୟଠାରୁ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ପାଆନ୍ତି। କହି ଦେଉଛୁଯେ ଆପଣଙ୍କର ରାଶି, ଜନ୍ମ ତାରିଖ ଏବଂ ଜନ୍ମ ମାସ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଅବଶ୍ୟ, 2021 ବର୍ଷର ଦ୍ୱିତୀୟ ମାସ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହି ମାସରେ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ସ ଡେ ପଡୁଥିବାରୁ ଏହି ମାସ ପ୍ରେମ ମାସ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ।

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନଙ୍କର ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସ୍ୱଭାବ ଥାଏ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଝିଅମାନେ ଖୁସି ରହିଥାନ୍ତି, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ତାଲିକା ବହୁତ ଲମ୍ବା ହୋଇଥାଏ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନଙ୍କର ଅନ୍ୟ କେତେକ ଗୁଣ…

Google

ସଦାବେଳେ ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତି:-

ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନେ କେବଳ ଖୁସିରେ ରୁହଁନ୍ତି ନାହିଁ, ବରଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ମିଶିଯାନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ସ୍ଵଭାଵ ହେତୁ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି।

ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥାନ୍ତି:-

ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବହୁତ ବିନ୍ଦାସ ଅଟନ୍ତି। ସେମାନେ ମହଙ୍ଗା ଏବଂ ନୂତନ ଜିନିଷ କିଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେମାନେ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହିଲ ଷ୍ଟେସନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି।

Google

ନିଜ ଉପରେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ:-

ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନଙ୍କର ଆତ୍ମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରହିଥାଏ ଏବଂ ନିଜକୁ ସବୁଠାରୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଖାପ ଖୁଆଇ ଚଳିପାରନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ଝିଅମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମୀ ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ୍ ହେବ ନାହିଁ।

ଭାବପ୍ରବଣ:-

ଫେବୃଆରୀରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାକୁ ହୃଦୟକୁ ନେଇ ଯାନ୍ତି।

ଲାଜୁଆ:-

ଫେବୃଆରୀରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନେ ବହୁତ ଲାଜ କରିଥାନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା ଶୀଘ୍ର କାହାକୁ କହିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଯଦି ସେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଏହାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଅଧିକ ସମୟ ନିଅନ୍ତି।

Google

ରୋମାଣ୍ଟିକ୍:-

ଫେବୃଆରୀ ମାସ ହେଉଛି ପ୍ରେମ ମାସ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସର ମାସ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି।

ସଚ୍ଚୋଟ:-

ଖୁସି ମନୋଭାବ ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବା ସହିତ ଏହି ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଚ୍ଚୋଟ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଥରେ ଏମାନେ ଯଦି ଏକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ସାରା ଜୀବନ ରହିଥାନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ପ୍ରେମରେ କାହାକୁ ଧୋକା ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ।

ଆକର୍ଷଣୀୟ:-

ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି।

Google

ଚତୁର:-

ଏହି ଝିଅମାନେ କେବଳ ରୂପରେ ସୁନ୍ଦର ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଚତୁର ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟାକୁ ଆରାମରେ ସମାଧାନ କରିପାରନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ଶିଖରରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି।

ରହସ୍ୟମୟ:-

ଏହି ଝିଅମାନେ ବିନା ମତଲବରେ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ତେଣୁ ସେମାନେ ଆଦୌ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେମାନେ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ବୁଝିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *