Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୭ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ରବିବାର : ଧନୁ ଓ ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ହୋଇପାରେ ସମସ୍ୟା, ବାକି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବି ଜାଣନ୍ତୁ ନିଜର ହାଲ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୭ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୭ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜିର ଦିନ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ କଷ୍ଟଦାୟକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ବୁଝିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ବୃଷର ଲୋକମାନଙ୍କର ନିଜର ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାରର ସମାଧାନ ହେବ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ। ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଚାକିରିରେ ଅସୁବିଧା ଶେଷ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ।ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ। ସମ୍ପତ୍ତିର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣ ନିଜର ଖାଦ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ ନଚେତ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦେଖାଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।ବୈଷୟିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ହଠାତ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ। ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଉଚିତ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ। ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ପଢ଼ାରେ ଲାଗିବ।ସୃଜନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ନୂତନ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥିବା ଜଣାପଡୁଛି। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକ ଆଜି କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଏକ ବଜେଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ। ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଶେଷ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ। ଅଫିସରେ ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।ଆପଣ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବସନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସେହି ଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ। ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସାନ ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିଜର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ନକରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆପଣ ଘର କାମରେ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି। ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ହଠାତ ଆପଣ କିଛି କାମ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ।ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଭଲ ହେବ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯୁବକମାନେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ ନଚେତ ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପରିବାରର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଆପଣ ଅଧିକ ଚାପ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ଆପଣ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଉଚିତ।ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ଗ୍ରାହକ ଯୋଗ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଅଧିକ ତେଲ ଏବଂ ମସଲା ଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ସୂର୍ଯ୍ୟା ଦେବାୟ ନମଃ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *