Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ଶୁକ୍ରବାର: ଆଜି ମା ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହେବ । ପଢନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୦୫ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୫ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଧନ ଯଶ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହୋଇପାରେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବଢିପାରେ। ଘରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଭ୍ରମଣ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ ସନ୍ତାନ ତରଫରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ। ଚାକିରିର କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଦୈନନ୍ଦିନ ସମସ୍ୟା ସହଜରେ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସନ୍ତୋଷଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ। ହଠାତ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ନେଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହେବ। ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ। ଭାଗିଦାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ଠିକ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଘରେ କିଛି ପରିଚାଳନାଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରସ୍ତୁତି ହୋଇପାରେ। ମନ୍ଥର ଆରମ୍ଭ ସତେ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇ ସୁଯଶ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭଲ ଭାବରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ବିସ୍ତାର କରିବା ସମ୍ଭବ। ଦିନଟି ଭକ୍ତିର ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ରାଜନୀତିରେ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ।ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ରାଜନେତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବିଶେଷ ଦିନ ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର କରିବେ। ପିତାଙ୍କ ପାଖରୁ ସୁଖ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ। ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଭ୍ରମଣ କରିପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତା ନହେବା ଯୋଗୁ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।ଆପଣ ଯନ୍ତ୍ରଣାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଦିନଟି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଅନେକ ଲୋକ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ କଥା କହିବା ପଦ୍ଧତି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ନୂତନ କଥା ଜଣା ପଡ଼ିବ।କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଉନ୍ନତ ହେବ। ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ। ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ। ଧନ ଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କର ସର୍ବୋଚ୍ଚତା ଦେଖି ଶତ୍ରୁମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ କେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ସଠିକ ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସବୁକିଛି ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନିଜର ଦକ୍ଷତା ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ। ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଲେଖିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ। ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣ ଖୁସି ରହିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଯିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସମ୍ଭାଳି କରି କଥା କୁହନ୍ତୁ ନହେଲେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଓ ଯଶର ବୃଦ୍ଧିର ଯୋଗ ରହିଛି। ଶତ୍ରୁ ଭୟ ରହିବ। ପ୍ରିୟଜନମାନେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ। ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଲାଗିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ ଆପଣ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଏବଂ ପରିଚାଳନା ସହିତ ଜଡିତ ଛାତ୍ରମାନେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି କୌଣସି ବିବାଦକୁ ଅଧିକ ବଢ଼େଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କୌଣସି ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଏକାଥରକେ ଅନେକ ବିଷୟ ଉପରେ ଚାଲିବ। ଚିନ୍ତା ନକରି କାମ କରିବାର କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି  କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାଥମିକତା ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ। ଏଥିରୁ ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ହଠାତ ଆପଣ ନିଜ କାମରେ ବଡ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଦେଖିପାରନ୍ତି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାମ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ହଠାତ ଧନର ଲାଭ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ କିମ୍ବା ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିବା ଶୁଭ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଅସାବଧାନତା ଯୋଗୁ ରୋଗ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରଣାର ଭୟ ରହିବ। ସାନ ଭାଇଭଉଣୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ବଢିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ମଧ୍ୟ ଆସିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସମୟ ଅଭାବରୁ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଜିନିଷ ଶୀଘ୍ର ଫେରି ଆସିବ।ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ବିନିଯୋଗରେ କ୍ଷତିର ଭୟ କଷ୍ଟ ଦେବ। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ଯୋଗୁ ଚିନ୍ତା ବଢିବ। ଯାତ୍ରା ଶୁଭ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ କପାଳରେ ଚନ୍ଦନର ତିଳକ ଲଗାନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବୋଦ୍ଧିତ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦ୍ଵନ୍ଦ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କରନ୍ତୁ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଯଶ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ସାଙ୍ଗମାନେ ଏକାଠି ହେଉଛନ୍ତି। ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦିନଟି ଭଲ କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମିକ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇବାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିପାରେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଆସିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ସନ୍ତୋଷୀ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ |

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.