Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

10 ଫେବୃଆରୀରେ ଉଦୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଶନିଦେବ, ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ଶନିଙ୍କ ଶୁଭ ପ୍ରଭାଵ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜାନୁଆରୀ 7 ରେ ଶନି ଅସ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଯିଏକି ଫେବୃଆରୀ 10 ଉଦୟ ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଫେବୃଆରୀ 10 ରେ ରାତି 1.30 ରେ ଶନି ଉଦୟ ହେବା ମାତ୍ରେ ଅନେକ ରାଶି ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ । ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିଙ୍କ ଉଦୟ ହେତୁ ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ । ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିର ଜାତକର ଭବିଷ୍ୟତ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ ଏବଂ ଯାହା ବି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ, ସେଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ 5 ଟି ରାଶି ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଉଦୟ ହେବା ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ।

ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକର ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ :-

ମେଷ:-

ଶନିଙ୍କ ଉଦୟ ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟା ହ୍ରାସ ପାଇବ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲାଭବାନ ହେବେ ଏବଂ ଧନର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ । ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଦୂରତା ହ୍ରାସ ପାଇବ । ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ହେବ । ମେଷ ରାଶି ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଉଦୟର ଏକ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ରହିବ ।

କନ୍ୟା:-

କନ୍ୟା ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ଲୋକଙ୍କ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ବି-ବା-ଦ ଶେଷ ହେବ ଏବଂ ମାନ-ସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ ।

ମକର:-

ଯଦି ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାର ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି । କେବଳ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଠିକ୍ ରଖ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

Google

ମିଥୁନ:-

ଶନିଙ୍କ ଉଦୟ ସହିତ ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ପ୍ରଗତି ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ । ସେମାନଙ୍କର ବିଗିଡି ଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହୋଇଯିବ । ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ । ତେଣୁ, ସେୟାର କିମ୍ବା ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ନେଇପାରନ୍ତି ।

ମୀନ:-

ଶନିଙ୍କ ଉଦୟ ସହିତ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ପରିବାରରେ ମଙ୍ଗଳ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସଂଗଠିତ ହେବ । ଶୁଭ ଯାତ୍ରାରେ ଯିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ସାବଧାନତାର ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ତରତରରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବା ଉଚିତ୍ ହେବ ।

ତେବେ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ଉପରେ ଶନି ଉଦୟର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ । ଅନ୍ୟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶନିଙ୍କ ଉଦୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଖ-ରା-ପ ପ୍ରଭାବକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ, ନିମ୍ନଲିଖିତ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ କରନ୍ତୁ ।

ଶନିବାର ଦିନ କଳା ରଙ୍ଗର ଜିନିଷ ଦାନ କଲେ, ଶନିଦେବ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହୋଇ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଦୁଃଖ ଆସେ ନାହିଁ । ଶନିବାର ଦିନ ସ୍ନାନ କରି ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଭୁ ଶନିଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ । ଏହା ପରେ କଳା କମ୍ବଳ, ପୋଷାକ, କଳା ମସୁର ଦାନ କରନ୍ତୁ ।

Google

ଶନିବାର ଦିନ ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଆମକୁ ଶନି ଦେବଙ୍କ କ୍ରୋ-ଧରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ । ଶନିବାର ଦିନ, ହନୁମାନ ଜିଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ସୋରିଷ ତେଲ ଦୀପ ଜା-ଳନ୍ତୁ ।

ଏହି ଦିନ ଶନିଦେବଙ୍କୁ ପୂଜା କରି, ତାଙ୍କୁ କଳା ତିଳ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ଶନିଦେବ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *