Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୪ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ଗୁରୁବାର: ଆଜି କାଳାଷ୍ଟମୀ ଦିନ ୫ଟି ରାଶି ହେବେ ମାଲାମାଲ, ଭଗବାନ କାଳଭୈରବ ଦେବେ ଆଶୀର୍ବାଦ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୦୪ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୪ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କାରବାର ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଲାଭବାନ ହେବ। ଚାକିରୀକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତା ଏହି ସମୟରେ ଉଚ୍ଚତାର ଶିଖରରେ ଅଛି ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ତାହା ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହେବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ପ୍ରେମ ମାମଲା ପାଇଁ ଦିନଟି ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି କିମ୍ବା କିଛି ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ହଠାତ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ। ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଖର୍ଚ୍ଚର ରାଶି ଶେଷରେ ଲାଭ ହେବ। ଘରର ଦାୟିତ୍ୱକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣର ହୃଦୟକୁ ଶୁଣୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ଆର୍ଥିକ, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ କରିବେ। ପୁରାତନ ପ୍ରକଳ୍ପର ସଫଳତା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଲେଖିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ହେତୁ ମନ ଦୁଃଖିତ ହୋଇପାରେ। ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଏକ ନିଯୁକ୍ତି ଏବଂ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ। ସେୟାର ବଜାର ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ ଫଣ୍ଡ ଇତ୍ୟାଦି ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ମଧୁର ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷ-ତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସନ୍ତୁଳନରେ ଛାଡିବାକୁ ପଡିବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମନରେ ନିରନ୍ତର ଯୋଜନା ଜାରି ରହିବ। ଆୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ଭ୍ରମଣ ସମୁଦାୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି। ଯାତ୍ରା ଆରାମଦାୟକ ହେବ।କୌଣସି ଅସୁବିଧାଜନକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ମା’ଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱ ଦୃଢ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି କୌଣସିବି ନିଷ୍ପତି ତତ୍ପର ହୋଇ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଅଟକି ଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ବିନିଯୋଗର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। କୌଣସି ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ। କିଛି ନୂଆ ଏବଂ ଭିନ୍ନ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ସଫଳତା ଆଣିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ସାମାଜିକ ଯଶ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ଠକ ଠକ କରିବ। କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆପଣଙ୍କୁ ସଠିକ ଦିଗ ଦେଖାଇବ।ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରନ୍ତି। ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିକାଶ ହେବାର ଦେଖିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଅଚାନକ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ନୂତନ ଆସବାବପତ୍ର ଘରର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ମନ କମ ରହିବ। ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ ନାହିଁ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହଠାତ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ମୌସୁମୀ ରୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଜୀବନର ଅନେକ ଦିନ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଲୋକ ଆଜି ଏକା ନିଷ୍ପତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଆପଣଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ରହିବେ। ହଠାତ ଧନ ଲାଭରୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ବୃତ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। କାଗଜପତ୍ର କାମ ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହୋଇଯିବ। ଆଗକୁ ଯାଇ ସଫଳ ରହିବେ। ଆପଣ ନିଜ କଥାରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ସୁସ୍ଥ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ହେତୁ ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। କୌଣସି ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣାର ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ।କୌଣସି ନୂତନ ଅଫର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ। ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ।କୌଣସି ଅସୁବିଧାଜନକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ବଡ଼ମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ ଯାହା ସମଗ୍ର ଜୀବନକୁ ବଦଳାଇପାରେ। ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଶକ୍ତିକୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ବାସ୍ତବରେ ପରିଣତ କରିପାରିବ। ଅଭିଭାବକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଠିକତା ରହିବ। ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ମିଳିପାରେ। କିଛି କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇ ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। କିନ୍ତୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଧାନ ଏବଂ ନୂତନ ବିନିଯୋଗରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ରାଜକିୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ। ଟଙ୍କା କାରବାରରେ କାହା ସହିତ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ଭୁଲ ବୁଝିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ କ୍ରୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିପାରନ୍ତି। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିପାରେ। କଥାର କଠୋରତାକୁ ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *