Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୨ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ମଙ୍ଗଳବାର: ବଜରଙ୍ଗବଳିଙ୍କ କୃପାରୁ ଆଜି ଏହି ୩ ରାଶି ଧନ-ବୈଭବରେ ହେବେ ମାଲାମାଲ । ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୦୨ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୨ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କର ପାଦକୁ ଚୁମ୍ବନ କରିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅନ୍ୟ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ ଏବଂ ପରିବାର ସାନମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ। ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସାଥୀ ପାଇବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟ ଖୁସି ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାମ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଶା କରିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ବିଶେଷ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ। ପରିବାରରେ ଏହି ଦିନ ପରିବେଶ ଶାନ୍ତ ରହିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଟିକିଏ ସମୟ ଅଲଗା କାଢନ୍ତୁ। ଗାଡିକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଚଲାନ୍ତୁ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହାୟତା ଜାରି ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହେବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଥକାପଣ ଏବଂ ଚାପ ଯୋଗୁ ଆପଣ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗରୁ କାରବାରରେ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ। ଶୁଭ ଯାତ୍ରାର ଲାଭ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିପାରିବ। ହଠାତ ଲାଭ ଯୋଗୁ ମନ ଖୁସି ରହିବ ଏବଂ ଅଳ୍ପ ପ୍ରୟାସରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ସହିତ ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବେ। ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବା ଯିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିଶେଷ ଲାଭବାନ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ଅନେକ ସ୍ଥଗିତ ପ୍ରକଳ୍ପ ସମାପ୍ତ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସନ୍ତାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ନିଜର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଭାବନା ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବି-ବା-ଦ ସମ୍ଭବ ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ଦୁର୍ବଳ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମ୍ନାରେ ଘେରି ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ବ-ର୍ବା-ଦ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ପୁଣ୍ୟ କାମ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ବି-ବା-ଦ-ରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଗାଡ଼ି ଧୀରେ ଧୀରେ ଚଲାନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜକୁ ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ। ଯଦି ଯାତ୍ରା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ନଥାଏ ତେବେ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣର ଆବଶ୍ୟକ ଅଛି। ବାହାରର ଖାଦ୍ୟ ଅଧିକ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ସନ୍ତାନଙ୍କର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ହେବ। ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ହେବ। ଆଜି ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଘରେ ନୂତନ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆଜି ବଡ଼ ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଠିକ ସମୟରେ କାମ କରିବାକୁ ଶିଖନ୍ତୁ। ଏହି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ପୁଣି ପଢ଼ାରେ ଲାଗିଯାଆନ୍ତୁ। ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧୁରତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ଭାବି ଚିନ୍ତି ଭ୍ରମଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ସାଧୁ ଓ ସନ୍ଥ ମାନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ମନକୁ ଶକ୍ତି ଆଣିବ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ଚିନ୍ତାର ଓଜନ ହାଲୁକା ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ଏହା ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଆଧାରରେ ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜର ସପକ୍ଷରେ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଦେବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ କିଛି ଭଲ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ଏବଂ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ଅସୁବିଧାଜନକ ଅଭ୍ୟାସରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଜମି ଜମାକୁ ନେଇ ବି-ବା-ଦ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖାଇବେ କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ତୀକ୍ଷ୍ଣ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ଛିଡା କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ସମାଜର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ନିଜ କଥାରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଯୋଗୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ପ୍ରେମର ସହିତ ବଞ୍ଚିବେ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚର ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣ ସଫଳତାର କିଛି ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ସନ୍ତାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ନିଜ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ବ୍ୟବହାର ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ସଫଳତା ଦେବ। ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଦିନଟି ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ଦେବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଗତି ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଜୀବନ ସାଥୀକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.