Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

୧ ଫେବୃୟାରୀରୁ ଅଚାନକ ଖୋଲିଯିବ ୬ଟି ରାଶିଙ୍କର ବ-ନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିବା ଭାଗ୍ୟ। ମିଳିବ ବହୁତ ପ୍ରେ-ମ ଏବଂ ଟଙ୍କା।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ଭଗବାନ ଶନି ଦେବଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ଆଜିଠାରୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଅର୍ଥର ଅ-ଭାବ ରହିବ ନାହିଁ। ଭଗବାନ ଶନିଦେବ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ, ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବେ। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ‘ଜୟ ଶନି ଦେବ’ ଲେଖିବେ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟର ଭାର ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ହାଲୁକା ହେବ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପୁରା ପରିବାରକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ବନିରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

Google

ଭଗବାନ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯଶ ଓ ଖ୍ୟାତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀ-ବନରେ ସବୁବେଳେ ଏକ ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ବେରୋଜଗାରୀମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଚାକିରି କିମ୍ବା ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ପଦନ୍ନତିର ଯୋଗ ବନୁ ଅଛି।

ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଚାକିରି ମିଳିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀ-ବନର ସବୁଠୁ ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇ ପାରିବେ। କା-ରଣ, ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ଆସୁଛି, ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ ଧନ ଲାଭ କରିବାର ଯୋଗ ବନୁଅଛି।

ସେହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ମୀନ ରାଶି, କନ୍ୟା ରାଶି, ସିଂହ ରାଶି, କୁମ୍ଭ ରାଶି, ତୁଳା ରାଶି ଏବଂ ମେଷ ରାଶି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ଭଗବାନ ଶନିଦେବ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଏହିପରି କୃପାଦୃଷ୍ଟି ରଖନ୍ତୁ, ତେବେ ଦୟାକରି ଜୟ ଶନି ଦେବ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ଲେଖନ୍ତୁ । ଦେଖିବେ ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.