Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଫେବୃଆରୀ ମାସ 2021 ରେ ଏହି 5ଟି ରାଶିର ମହାଧନ ଯୋଗ, ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା ବୃଷ୍ଟି ହେବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ଯାହାଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ଫେବୃୟାରୀ ମାସ ଠାରୁ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା ବର୍ଷିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶନି ଦେବ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ଅଟନ୍ତି। ଯିଏ ଲୋକଙ୍କୁ କର୍ମ ଅନୁସାରେ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରି ଥାଆନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ କି ଫେବୃୟାରୀ ମାସ ଠାରୁ ୧୨ ଟି ରାଶି ମଧ୍ୟରୁ ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବ ନିଜର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଫେବୃୟାରୀ ମାସ ଠାରୁ ତାଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଚମକି ପାରେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ କଣ ସେହି ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ଅଟେ ?

ବିଛା ରାଶି –

ବିଛା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମାନସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟାପାର କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରରେ ବାତାବରଣ ସୁଖମୟ ରହିବ। ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ବିବାହ ପାଇଁ ବିଳମ୍ବିତ ହେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ।

Google

ତୁଳା ରାଶି –

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ ସୁଖ ସୁବିଧା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ଯୋଗୁଁ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପନ କରିବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ରହିବ। ବ୍ୟାପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ବନୁଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି –

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଂଯୋଗ ବନିବ। ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ। ଅର୍ଥାତ ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହି ପାରନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଖାଦ୍ୟପେୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ବହୁତ ଦିନରୁ ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ।

Google

କୁମ୍ଭ ରାଶି –

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶନି ଦେବ ପ୍ରସନ୍ନ ରହୁଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ବ୍ୟାପାର କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ଧନ ଉପାର୍ଜନ କରିବାର ଅବସର ମିଳିବ। ଶନି ଦେବ ଆପଣଙ୍କର ସବୁ କଷ୍ଟ ଦୂର କରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଚାଲି ଆସିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଶୁଭ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ସିଂହ ରାଶି –

ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ଲାଭ କରିବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ।ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ। ଆମଦାନୀ ରେ ମାର୍ଗ ପ୍ରଶସ୍ତ ହେବ। ଘର ପରିବାରର ବାତାବରଣ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଅଚାନକ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭବାନ ହେବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ଶନିଦେବ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *