Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୩୧ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧, ରବିବାର: ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ରହିବେ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହର ଗଣନା ଉପରେ ଆଧାରିତ ହୋଇଛି। ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଗଣନା ସମୟରେ ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ ଗଣନା ଓ ସଠିକ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯାଏ। ଆମର ଏହି ଦୈନିକ ରାଶିଫଳରେ ୧୨ଟି ରାଶିର ଭବିଷ୍ୟତ କୁହାଯାଇଛି। ଏହି ରାଶିଫଳକୁ ପଢି ଆପଣ ନିଜର ଦୈନିକ ଯୋଜନା ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ । ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରୀ, ବ୍ୟାପାର, ପରିବାର ଓ  ମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ , ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଆଜିର ଦିନଚର୍ଯ୍ୟାରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଶୁଭ ଅଶୁଭ ଘଟଣାର ଭବିଷ୍ୟ ଫଳ ହୋଇଥାଏ।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧିକ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ।କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ। ଆଜି ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସମ୍ପତ୍ତି ବି-ବା-ଦର ସମାଧାନ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି। କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବିବାଦ ଦୂର ହୋଇପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ। ବୃଦ୍ଧମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅସାବଧାନତା ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

କୌଣସି ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ଆଜି ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ।କୌଣସି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି। ଧର୍ମ କର୍ମରେ ମନ ଲାଗିବ। କଥା ପ୍ରତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଅନାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ନିଜ ଲୋକଙ୍କର ସାଥ ମିଳିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ପରିବାର ସହିତ ଆଜି ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଭଗବାନଙ୍କ ଉପାସନାରେ ମନ ଲାଗିବ। ଦିନସାରା ସକରାତ୍ମକତା ରହିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଯୁବକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ଋଣ ରାଶି ଫେରାଇ ପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ସଫଳତା ଭରା ରହିବ। ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ମିଳିବ। ଚାପ ଦୂର ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ବିରୋଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। କୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ପରିବାରରେ କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଦମ୍ପତି ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଅଜଣା ଭୟ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ଭଗବାନଙ୍କ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ। ହନୁମାନ ଚଳିସା ପଢନ୍ତୁ। ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ। ପୁରୁଣା ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣ ଅକ୍ଷମତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସ୍ଥାନରୁ ଅପ୍ରୀତିକର ଖବର ମିଳିପାରେ। ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଆପଣ ଖୁସି ରହିବେ। ବିରୋଧୀ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ। ବିପଦ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଅଳସୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରି ପାରିବେ। ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭରଷା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ବଡ଼ମାନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଯୁବକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରି ପାରିବେ। ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଦିନଚଯ୍ୟା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ। ବୃଦ୍ଧମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ |

Google

ମକର ରାଶି:-

କାହା କଥା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚାପ ରହିବେ। କିଛି କାମରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କହିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆଲୋଚନା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣ ଅଧିକ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଅପରିଚିତଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କୁ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପାଖରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିବ। କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଧନ ଲାଭ ହେବ। ପୈତୃକ ମାମଲା ଆଗକୁ ବଢ଼ିବ। ଅଳସୁଆ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କ୍ରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ମିଳିବ। ଦମ୍ପତି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ପାଖରୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। କାରବାର ମାମଲା ଆଗକୁ ବଢ଼ିବ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିପାରିବେ। ଛାତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଯୁବକ ମାନଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟର ଆଗକୁ ବଢ଼ିବ। କାହା ସହିତ ବିବାଦ ଦୂର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ସୂର୍ଯ୍ୟା ଦେବାୟ ନମଃ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *