Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୯ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧, ଶୁକ୍ରବାର: ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଆଜି କିଛି ବଡ଼ ସୌଦା ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି, ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ରହିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୨୯ ଜାନୁଆରୀର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୯ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଶକ୍ତି ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବା-ଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦିନକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିବା ପାଇଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନରେ ଖାଇବାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ । ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ସାମଗ୍ରୀକ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧିର ବର୍ତ୍ତମାନ ବଡ଼ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖର ଦିନ ବ୍ୟତିତ କରିବେ। ଆଜି ଉଦ୍ଧାର ଦେଇଥିବା ଅର୍ଥର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହେବା ଯୋଗୁ ପ୍ରମୁଖ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ।  ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପରେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଶିଖିବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦୁଇଥର ଚିନ୍ତା କରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଭଲ। ମୌସୁମୀ ଫଳ ଖାଆନ୍ତୁ। ସଫଳତାର ଫଳାଫଳ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସତର୍କ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଆପଣ କେଉଁଠି ଏବଂ କାହାକୁ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ। କେତେକ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ଶି-କାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ ରୋମାନ୍ସକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଦିଗରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଶୁଭ କିମ୍ବା ସାଂସ୍କୃତିକ ମହୋତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ରହିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। କାମ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଭଲ ଏବଂ ସହଜରେ ପରିଚାଳିତ ହେବ।ରୋମାଣ୍ଟିକ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶା କରୁଥିବା ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।ଆପଣ ଦୁହେଁ ବହୁତ ମଜାଦାର ଦିନ ବିତାଇବେ। ଆପଣ ଅଫିସରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟର ଦାୟିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ କରିବେ। ଆପଣ ଅଫିସରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟର ଦାୟିତ୍ୱ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ କରିବବେ। ମନ ସ୍ଥିର ରହିପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ ପକ୍ଷ ସୁଦୃଢ଼ ରହିବ। କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବନ୍ଧୁତା ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ।ନିଜ କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଠିକ ସମୟରେ ଶୀଘ୍ର ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଗେଇ ନେବ। ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରୟାସ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣ ଦିନସାରା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ନାରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ କରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ପ୍ରୟୋଗ ଏବଂ ଚେଷ୍ଟା ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ଅଫିସରେ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ପଦବୀ ମିଳିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା ଲାଭବାନ ହେବ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଚାପର କାରଣଗୁଡିକୁ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁଶ ଖବର ମିଳିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପରେ ଆପଣ ସଫଳତାର ଉଚ୍ଚତାକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଛୁଟି ନେଇ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଉଚିତ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସହକର୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ମିଥ୍ୟା କଥାବିସ୍ତାର କରି ଆପଣଙ୍କର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ତଥାପି ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଏହିପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ କିପରି ମୁକାବିଲା କରିବେ। ଆଜି ଅତୀତର ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ଏବଂ ଦୁଃଖର କାରଣ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଚତୁରତାର ସହ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ନିଜର ଅଧିକାରର ଅପବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଯୋଗ ରହିଛି। ଆପଣ ଯେଉଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ ପଦ୍ଧତି କରିବେ ସେଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିବ। ମାତାଙ୍କ ସୁଖ ମିଳିବ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ମନ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବ। ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାର ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ। କାହା ସହିତ ହଠାତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସାକ୍ଷାତ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବନାଇବ। ବିଦେଶରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କିଛି ହାସଲ କରିପାରିବେ। ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଦାନ ପୁଣ୍ୟରେ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ। ଗାଡି ଯତ୍ନର ସହିତ ଚଲାନ୍ତୁ। ବୁଲିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟିକ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ।ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ। କାରବାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଜି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆବଶ୍ୟକତା ଠାରୁ ଅଧିକ ଶୋଇବା ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। ସେଥିପାଇଁ ସାରାଦିନ ନିଜକୁ ସକ୍ରିୟ ରଖନ୍ତୁ।କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଏହି ସମୟ ସୁଖ ନେଇଆସିବ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଶାଶୁଘର ପାଖରୁ ଲାଭ ପାଇବେ ଏବଂ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବେ। ଆଜି ମନ ଅସ୍ଥିର ହେବ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଜି ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଚାକିରିରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ଅବସର ମିଳିବ। କୌଣସି ବଡ଼ ମୌକା ହାତରେ ଲାଗିପାରେ। ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ବହୁତ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପ କରିବା ଦ୍ବାରା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଆଜି ବିନିଯୋଗରେ ଯେଉଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସୁଛି ତାହା ଉପରେ ବିଚାର କରନ୍ତୁ। ପରିବାରରେ କୌଣସି ଶୁଭ ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ। ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ବାହାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ଆପଣ ଯାହାବି ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ସେଥିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପରିବାରରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ ଏବଂ ନୂତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କର ଆଗମନର ଶୁଭ ସୁଚନା ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି। ପରାକ୍ରମର ବୃଦ୍ଧି ହେବ।କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ସମ୍ଭବ। ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିପାରିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ସନ୍ତୋଷୀ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ |

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *