Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରିତିଯୋଗ ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଭରିଦେବେ। ଭାଗ୍ୟର ପରିବର୍ତନ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତିରେ ବାରମ୍ବାର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁ ଆକାଶ ମଣ୍ଡଳରେ ଅନେକ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ ଯାହାକି ସମସ୍ତ ୧୨ ଟି ରାଶିର ଜାତକ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିରେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ଭଲ ତେବେ ଏହା ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏହାର ବିପରୀତ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଥାଏ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରମାନେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ପ୍ରୀତି ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଯାହା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଏବଂ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ବିଷୟରେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରିତି ଯୋଗର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରିତି ଯୋଗର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ସକରାତ୍ମକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଉପାୟରେ ବ୍ୟବସାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି। ପରିବାରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରିତି ଯୋଗର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଜୀବନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଚୂନତିଗୁଡ଼ିକୁ ଦୂର ହୋଇପାରିବ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ବ୍ୟବହାରରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ଆପଣ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ। କ୍ୟାରିୟରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ହିଁ ସୁଖ ରହିବ। ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅନୁସାରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ କାମ କରିବେ। ଆପଣ କରିଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଫଳ ହେବ। କାରବାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରିତି ଯୋଗର ଉତ୍ତମ ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାରରେ ଲୋକେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସରେ ସଠିକ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କର ପାଦକୁ ଚୁମ୍ବନ କରିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଏହାର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। କାମ ଧନ୍ଦା ଭଲ ଚାଲିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅଧିକ ରହିବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନର ପ୍ରୋଗ୍ରାମ କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପୁଜିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରିତି ଯୋଗର ସାକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତା ବଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଲଭ ପାର୍ଟନରଙ୍କଠାରୁ କିଛି ସରପ୍ରାଇଜ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲି ଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

Google

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶି ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି କିପରି ରହିବ।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ଼ ନିବେଶରେ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଭଲ ହେବ। ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ। କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।ଆପଣ ନିଜର କାମରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରକାଶ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିବ।କୁସଂ-ଗତତା କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ। ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ନଚେତ ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବେରୋଜଗାର ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ଯାତ୍ରାରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ଭିତରେ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଭାଗିଦାରୀ ମାନଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

ମକର ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ବଢ଼ିପାରେ। ଧନ ସମ୍ବୋଦ୍ଧିତ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନର ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ହେବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କାହା ପ୍ରତି ନିଜର ମତ ନିଜ ଭିତରେ ରଖନ୍ତୁ। ଅଚାନକ ପରିବାର ସହିତ ଜଡ଼ିତ କୌଣସି ଖୁସି ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ସମୟ ଭଲ ରହିବ। କୌଣସି କାମରେ ତତ୍ପରତା ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଧନ ସମ୍ବୋଦ୍ଧିତ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନି ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ଉଚିତ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରଖନ୍ତୁ। ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ହେବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର କଥା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କର ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.