Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୭ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧, ବୁଧବାର: ତୁଳା ସହିତ ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିକୁ ହେବ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା , ବାକି ରାଶି ବି ନିଜର ହାଲ ଜାଣନ୍ତୁ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୨୭ ଜାନୁଆରୀର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୭ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ କୌଣସି କାମରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୋଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ଧର୍ମ କର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିପାରେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ସ୍ଵଭାବରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତି-ତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋ-ଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ। କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ। ହଠାତ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଗ୍ୟବାନ ରହିବେ। ଆପଣ ନିଜର ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟର ଭାର ଅଧିକ ରହିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ମନ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଏଠା ସେଠୀ ବୁଲିବ। ଆପଣ ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ହେବ। ନଚେତ ଦୁର୍ଘଟଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କାହା ଠାରୁବି ଆଜି ଟଙ୍କା କରଜ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ଭିତରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ହେବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ମୋନରଞ୍ଜନରେ ସାଧନାରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଆୟ ଭଲ ରହିବ। ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଘରର ବଡ଼ ବୟସ୍କମାନଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ନେବା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ଆସିବ। ବେରୋଜଗାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଅଧିକ କଠିନ ରହିବ।ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନଗୁଡିକ ଭ୍ରମଣରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପାର୍ଟୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିପାରିବେ। ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଭାଗିଦାରି ମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଚାକିରି ଆଶା ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ନିଜର ପସନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ମନରେ ଚାହୁଁନଥିବା ଖିଆଲ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ କାରବାର ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ଭୋଳି ମନେହୁଏ। ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ। ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ହୃଦୟର କଥା ପ୍ରିୟଙ୍କୁ କହି ପାରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ କରଜ ଦେଇ ଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ। ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ବଜାୟ ରହିବ। କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଆପଣଙ୍କର ତାରାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବେ। ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କର ମନ ପଢ଼ାରେ ଲାଗିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରନ୍ତି। ଉଚ୍ଚ ପଦବୀର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି। ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ।ଆପଣ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। କୋର୍ଟ କଚେରୀରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଅଳ୍ପ କଠିନ ରହିବ। କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ ନାହିଁ। ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ରହିବ। ହଠାତ ଦୁଃଖଦ ଖବର ମିଳିପାରେ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହିତ ତାଳମେଳ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ହଠାତ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବୋଦ୍ଧ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆଗକୁ ଯାଇ ଲାଭ ମିଳିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.