Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୪ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧, ରବିବାର: ବୃଷ ଓ ସିଂହ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, ଜାଣନ୍ତୁ ବାକି ରାଶିଙ୍କର ଅବସ୍ଥା କେମିତି ରହିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୨୪ ଜାନୁଆରୀର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୪ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ସକରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଯାହା ବି ଭାବୁଛନ୍ତି ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭଗବାନଙ୍କ ଭକ୍ତିରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅଧିକ ରହିବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କ୍ୟାରିୟରକୁ ନୂତନ ଦିଗ ମିଳିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନରେ ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ରହିବ। ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ଅଧିକ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ତାରକା କାରଣରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ। ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କୌଣସି ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଜବୁତି ଆସିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକ ମାନେ ଆଜି କାହାଠାରୁ ଋଣ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ହଠାତ ଦୁଃଖଦ ଖବର ଯୋଗୁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ପ୍ରାଇଭେଟ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ।କାର୍ଯ୍ୟର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ହଠାତ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ତାରାଗୁଡ଼ିକ ଉଚ୍ଚ ହେବ। କୌଣସି ବିନିଯୋଗରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ।
ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି। ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ସ୍ଥିତି  ବହୁତ ଭଲ ନୁହେଁ। ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ସେୟାର ବଜାର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ। କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ଜାରି ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଜୀବନରେ ଭଲ ସ୍ଥିତି ଚାଲିଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।ବ୍ୟବସାୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଫଳ ମିଳିବ। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ। ନଚେତ କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କର ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ। ଜୀବନରେ ପ୍ରେମର ପ୍ରବାହ ହେଉଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଶତ୍ରୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। ଜୀବନକୁ ଭଲ ଦିଗ ମିଳିପାରେ। ଘରେ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉଠା ବସା ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ନିଜର ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ପଡ଼ୁଥିବା ଏବଂ ଲେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଆପଣ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ପ୍ରେମ ବଢ଼ିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ବୁଲି ଯିବାର ଆପଣ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ତେଣୁ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଭଗବାନଙ୍କ ଭକ୍ତି ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧିକ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଜୀବନରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଉପାୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ଶାରୀରିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରହିବ। ଅଟକି ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିବ। ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ସୂର୍ଯ୍ୟା ଦେବାୟ ନମଃ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *