Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଘର ପରିବାର ଉପରେ ରହିବ ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ କୃପା, ଦୁଃଖ ହେବ ଦୂର, ମିଳିବ ଆନନ୍ଦ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରର ଲଗାତାର ବଦଳୁ ଥିବା ସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ସବୁ ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିରେ ଗ୍ରହର ଚଳନ ଠିକ ରହିଛି ତାହେଲେ ଜୀବନରେ ଶୁଭ ପରିଣାମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ନରହିବା କାରଣରୁ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ପରିବର୍ତ୍ତନ ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ ଅଟେ, ଏହା ନିରନ୍ତର ଚାଲି ରହିଥାଏ। ଏହାକୁ ରୋକି ପରିବା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ। ପ୍ରକୃତି ର ଏହି ନିୟମ କୁ ସାମ୍ନା ସବୁ ମନୁଷ୍ୟଙ୍କୁ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଗଣନା ଅନୁସାରେ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରର ପ୍ରଭାବ ଶୁଭ ସଂକେତ ଦେଉଛି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଘର ପରିବାର ରେ ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ ଏବଂ ଜୀବନରେ ସବୁ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଭାଗ୍ୟବାନ ରାଶି କେଉଁ ଗୁଡ଼ିକ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ମା ସନ୍ତୋଷିଙ୍କ କୃପା ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିବ। ନିବେଶରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଫାଇଦା ମିଳିବ। ବ୍ୟାପାରରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପ୍ରଭାବଶାଳୀଙ୍କ ଠାରୁ ମାର୍ଗ ଦର୍ଶନ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭାଗ୍ୟ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲଗାତାର ସଫଳତା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆପଣ ବିଚାର କରି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ଧନଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁଧାର ଆସିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ ସକାରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। କୌଣସି ଲାଭଦାୟକ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇ ପାରନ୍ତି।

Google

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଭରି ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା ସେୟାର କରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ଭରସା ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ।

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ଧର୍ମ କର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଲାଗିବ। ପାରିବାରିକ ମାହୋଲ ସୁଖମୟ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ମାହୋଲ ସୁଖମୟ ରହିବ। ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ କୃପାରୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ବିରୋଧୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। ନିଜ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଆପଣ ଅଧିକ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରେମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରେମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ନିବେଶ କରିଥିବା ସ୍ଥାନରୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବାକି ରାଶିର କିପରି ରହିବ ଅବସ୍ଥା –

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କୁ ନେଇ ଗମ୍ଭୀର ରହିବେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବେମାରୀର ଚିକିତ୍ସାରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକେ ଅଧିକ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚିତ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯିବ। କୌଣସି ବଡ଼ ନିବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ବିଚାର କରି ନିଅନ୍ତୁ। ଅଚାନକ ଦୁଃଖଦ ସମାଚାର ମିଳିବା ପରେ ଆପଣ ଦୁଃଖିତ ରହି ପାରନ୍ତି। ବ୍ୟାପାରରେ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କ୍ରୋଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାରର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ରହିପାରେ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖା ଯାଉଚି । ନିଜ ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଉଚିତ । ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ନିଜ କାମରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉତ୍ଥାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକେ ମାନସିକ ରୂପରେ ସୁଦୃଢ ରହିବେ। ଧନ ହାନୀ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ। ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ତାଳମେଳ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ବ୍ୟାପାର କରୁଥବା ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ବିଚାର କରି ପାରନ୍ତି, ଯାହାଦ୍ବାରା ଭବିଷ୍ୟତ ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

Google

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆମଦାନୀରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ରହିବା କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିବ ନାହିଁ। କୌଣସି ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଗାଡି ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।


ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସାମାନ୍ୟ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। କୌଣସି ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସୁଫଳ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣ ରେ ଯାଇ ପାରନ୍ତି। ଗାଡି ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ସାବଧାନ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। କୌଣସି ନିବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ବିଚାର କରନ୍ତୁ।

ମକର ରାଶିର ଲୋକେ ଅଧିକ ଭାବୁକ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ପରିସ୍ଥିତି କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଭାବନାରେ ଯାଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। କୌଣସି ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ, ଯାହାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦୁଃଖ ହୋଇପାରେ। କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବାଣୀ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। ବ୍ୟବସାୟ କୁ ନେଇ ଗମ୍ଭୀର ରହି ପାରନ୍ତି। ସ୍ଥିତିକୁ ହାଲକା ରେ ନେବା ହାନିକାରକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ରହିପାରେ। ପାରିବାରିକ ମାହୋଲ ସୁଖମୟ ରହିବ। ପରିବାର ରେ କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଅଚାନକ ଦୂର ସଞ୍ଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସକାରାତ୍ମକ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଝାମଣା କରିବା ଉଚିତ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ, ପରସ୍ପର ସହିତ ବୁଝାମଣା କରନ୍ତୁ। ଏହାଦ୍ବାରା ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ସରକାରୀ ଚାକିରୀ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ମା ସନ୍ତୋଷି ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ମାତାଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *