Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କର ଦୁଃଖ ଦୂର କରିବେ ପ୍ରଭୁ ଗଣେଶ , ଭାଗ୍ୟ ବଳରେ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଳିବ ଶୁଭ ଖବର

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥାଏ। କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସେ ତ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ ହୁଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିରେ ଗତି କରନ୍ତି ଯାହା ଅନୁଯାୟୀ ଜୀବନରେ ଫଳାଫଳ ମିଳିଥାଏ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ କେତେକ ରାଶି ଲୋକ ଏମିତି ଯେଉଁମାନଙ୍କର କୁଣ୍ଡଳିରେ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରରୁ ଶୁଭ ସଂକେତ ମିଳୁଛି। ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କର ବିଶେଷ କୃପା ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଦୁଃଖରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଏହି ରାଶିଫଳର ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକ କିଏ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଭଗବାନ ଶ୍ରୀ ଗଣେଷ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କର ଦୁଃଖ ଦୂର କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ରହିବ। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ରହିବେ। ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବ। ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ହାସଲ ହେବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚୟ ବଢାଇ ପାରିବେ। ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାପ ଶେଷ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ହୃଦୟ କଥା ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କହିପାରିବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଗ୍ରହଙ୍କର ଚଳନ ଶୁଭ ସଂକେତ ଦେଉଛି। ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରିପାରିବେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। କାମରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରହିବ। କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନା ଚାଲିପାରେ। ଆପଣ କିଛି ବଡ ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଭଲ ଖବର ଆଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି। ଯେକେହି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ ଶୁଭ ରହିବ। ଭଗବାନ ଗଣେଷଙ୍କ କୃପାରୁ ଆୟରେ ଜବରଦସ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଖର୍ଚ୍ଚର ହ୍ରାସ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଆନନ୍ଦ ଉଠାଇବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତନ ଆସିବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ। ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ। ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶି ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି କିପରି ରହିବ।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର କୁଣ୍ଡଳିରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଚଳନ କାରଣରୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ।ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତାରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।ମାତା ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ କିଛି ନୂତନ କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସୁଖଦ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବ୍ୟତିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭିତରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜି ପାରେ। କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ। ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଆପଣ ନିଜେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରିବା ଠିକ ନୁହେଁ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ସାମାନ୍ୟ ଭାବରେ ବ୍ୟତିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ରହିବା କାରଣରୁ ପ୍ରଭାବ କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଦେଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ।ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କାମଟି ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ ନଚେତ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ।

Google

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ଆପଣ ଦୃଢ ଭାବରେ କାମ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ବ୍ୟବହାରକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ ନାହିଁ। କିଛି କିଛି କଥାକୁ ନଇ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବୋଦ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରରେ ସମସ୍ତେ ଖୁସି ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ନୂତନ ଚୁକ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଦୟାକରି ସଠିକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ପାରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଲାଗିବ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀ ମାନଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର କଥା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। କୌଣସି ବି ପ୍ରକାରର ମାମଲାରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତି ପୂର୍ବକ ଭାବରେ ନିଷ୍ପତି ନିଅନ୍ତୁ। ଅନ୍ୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଥାନ ପତନ ସ୍ଥିତି ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ସମୟ କିଛି ନିରାଶ ଜନକ ରହିବ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ରହିବ। ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବା କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖମୟ ରହିବ। ମାତା ପିତାଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଲାଭବାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହା ଆଗକୁ ଯାଇ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ମଧ୍ୟମ ଫଳଦାୟୀ ରହିବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସୋମ୍ଵଦ୍ଧିୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ। ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କୌଣସି ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ହାସିଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଶୀଘ୍ର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ କଠିନ ରହିବ। କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାମାନ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆୟ ଭଲ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଆୟ ଅନୁସାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବି ଅଧିକ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ପ୍ରେମପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବ୍ୟତିତ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ ଏମିତି କିଛିବି କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ଲାଗିବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାରକୁ ପରିବର୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କର ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *