Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୬ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧, ଶନିବାର: ଆଜି ୭ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର, ଉନ୍ନତିର ମାର୍ଗ ହେବ ପ୍ରଶସ୍ତ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୬ ଜାନୁଆରୀର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୬ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପରିବାର ସହିତ ବୁଲିବାକୁ କିମ୍ବା ପୁରୁଣା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ସେମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣ ବିତର୍କର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ଯାହା ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ତାହା କରିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ। କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ଧୀର ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ପଥରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବଂଚିଯିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସପିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଯିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ନୂଆ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ଆସିବ। ଆଜିରି ଦିନ ଗାଡି ଚଲାଇବାରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଶାରୀରିକ ଭାବେ ଆଜି ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଚାକିରିରେ କାମ ଠିକ ସମୟରେ ହେବ। ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସୁଖ ପାଇବେ। ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳାଫଳ ଦେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆପଣ ରୋଜଗାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୁଯୋଗ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ସେଥିରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ବେରୋଜଗାର ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ପକ୍କା ହେବ। ସମୟ ସୁସଙ୍ଗତତାର ଲାଭ ନିଅନ୍ତୁ। ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ। ଏହି ଦିନ କୌଣସି ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ବଡ଼ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଦୟାକରି ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ବ୍ୟବସାୟ ମନାନୁକୂଳ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ଖୁସି ବାଣ୍ଟିବା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଅଫର ମିଳିପାରିବ। କୌଣସି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟର ଆନନ୍ଦ ନେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିପାରେ। କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ବିବାଦରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ଘର ଏବଂ ପରିବାର ଉପରେ ନ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ। ତଥାପି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ତୀବ୍ରତା ସହିତ ଖେଳିବେ। କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାକିରି ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିଆସିବ। କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ତେଣୁ ସାମାନ୍ୟ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ବୃଦ୍ଧ ଏବଂ ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ସମୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ କୌଣସି ସାଧୁ ସନ୍ଥଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇପାରନ୍ତି। ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।କୌଣସି କଳାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆଜି ମଧ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଘାତ ଏବଂ ରୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ। କମ୍ପାନୀରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆଜି ଦିନ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଭଲ। ଆଜି ପରିବାରକୁ ବହୁତ ସମୟ ଦେବେ। କ୍ରୀଡ଼ାରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇବାକୁ ପାଇବେ। ବ୍ୟବହାର ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ବିଛା ରାଶି:-

ପରିବାରରେ କିଛି ବିଷୟରେ ସହମତ ନେବାକୁ ପଡିବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ନକରିବାକୁ କୁହା ଯାଇଛି। ସମ୍ପର୍କର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ।  ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଘରେ ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ନିବେଶରେ କରିବାରେ ବିଶ୍ୱସ୍ତଙ୍କର ମତାମତ ନେବା ଭଲ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ପାରସ୍ପରିକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ବଡ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆହୁରି ଭଲ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବେରୋଜଗାରୀମାନେ ଚାକିରି ପାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ଭଲ ରିଟର୍ନ ମିଳିବ, ଯଦିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଲଟେରୀ ଏବଂ ବ୍ୟାଟିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିଛି ଏବଂ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପଦ ଚୁମ୍ବନ କରିବ। ଆର୍ଥିକ ମାମଲାରେ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ଜମି କିଣିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି କୌଣସି ବଡ କମ୍ପାନୀରୁ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ପାଇଁ ଡାକରା ଆସିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁ ଆଜି ବିଶେଷ ଲାଭ ଅଛି। ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ ହେବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ରହିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ। କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପରିବାରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ପରିବାରରେ ଅପାର ଖୁସିର ଆଗମନ ହେବ। କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ନିଜର ବ୍ୟବହାରରେ ନମ୍ରତା ରହିବ। ଚାକିରିରେ ଆପଣ ନିଜର ସୃଜନଶୀଳତା ଦେଖାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ଏହା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଯୋଜନାକୁ ଶକ୍ତି ମିଳିବ। ପାରିବାରର ପରିବେଶ ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବ। ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସହନଶିଳତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଦିନ ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ ବ୍ୟତିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିବର୍ତନ ଆଣି ପାରନ୍ତି। ଆଜି ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆସିବ। ଲକ୍ଷ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ବିରୋଧୀ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ସହଜରେ ବିଜୟୀ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ବରିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ରହିବ। ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଏକାଗ୍ରତା ମନରେ ଶେଷ କରିପାରିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ଶନି ଦେବାୟ ନମଃ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.