Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୫ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧, ଶୁକ୍ରବାର: ଆଜି ଏହି ୩ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ, ଚାକିରୀରେ ହୋଇପାରେ ପ୍ରମୋସନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୧୫ ଜାନୁଆରୀର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୫ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଭାଗିଦାରରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ଆଜି ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଆଜି ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ। ମନରେ ସୁଖ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବେ। ଜୀବନରେ ଉତ୍ପନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଏହି ଦିନ ଶେଷ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲ ରହିବ। କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଏକାଗ୍ରତା କମ ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଦକ୍ଷତା ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଦୃଢ ଭାବନା ସହିତ ବୃତ୍ତିଗତ ଦୌଡ଼ରେ ନିଜକୁ ଆଗରେ ପାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆପଣ ଭାବିପାରିବେ? ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟରେ କମ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷାରେ ବାଧା ପାଇବେ। ଚାର୍ଜରେ ଆସି କୌଣସି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଦୁଃଖ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କିଛି ରହିବ ନାହିଁ। ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସମାଜରେ ତାଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ପରିଚିତଙ୍କୁ ଦେଖା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଘର ସହିତ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମୟ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମିକ ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳକୁ ବୁଝିପାରନ୍ତି ଏବଂ କ୍ରୋଧିତ ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ କରିବେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପାଟି କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ସମ୍ପତ୍ତି ଡିଲରକୁ ଭଲ ମୂଲ୍ୟରେ ଭଲ ଜମି ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ବେରୋଜଗାର ତେବେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ଫଳରେ ଏକ ମଙ୍ଗଳ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ପିତା ମାତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଦିନଟି ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ଅତିକ୍ରମ କରିବ। ଆପଣ ଯେମିତି ନିଜର ସମ୍ପର୍କ ଚଲାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିବେ ସେହିପରି ଚଲାଇବେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ତରଫରୁ କିଛି ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। କିଛି ନୂତନ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ସମ୍ପର୍କରେ କିପରି ମଧୁର ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ଏହା ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ କାରଣ ଏକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆଶା ଆଶାରେ ରହିଯାଏ ତ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବରେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ। ସେଥିପାଇଁ ସେତିକି ହିଁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଯାହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ। ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଶ୍ରଦ୍ଧାବାନ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷଣରେ ବାଧା ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ମୋନରଞ୍ଜନ ରହିବ। ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆପଣ ମାନସିକ ରୋଗ ଅନୁଭବ କରିବେ। କ୍ରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଚାପ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାର ସମୟ ଆସିଛି। ସମାଜରେ ଆଜି  ନିଜର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପରିଚିତ ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଚାପ ବଢିପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଚିଡିଚିଡାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ।ତନ ମନରୁ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପଦୋନ୍ନତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ମିଳିବ। ଚାକିରି  ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଖୁସି ହେବେ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶାସ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

କୌଣସି ବଡ଼ ଯୋଜନା ଏବଂ ନିଷ୍ପତି ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରେ। ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧିର ଅବସର ଆସିବ। ତତ୍ପର ହୋଇ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାରେ ପକାଇପାରେ।ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁ, ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କ୍ରୋଧ ଆସିବ ଯାହା ଦ୍ବାରା କୌଣସି ଝଗଡା ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କର ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଭୁଲ ନିଷ୍ପତି ଦ୍ବାରା ଧନ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରାର ଯୋଜନା ଅଛି। ସ୍ତ୍ରୀ ବର୍ଗରୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପରମ ସୁଖର ସମୟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଭାଗିଦାରୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ମୋନରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ଅଧିକ ବ୍ୟତିତ ହେବ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସାମାଜିକ ଏବଂ ସାର୍ବଜନୀନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଧର୍ଯ୍ୟଶିଳତାରେ କମି ଆସିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ସରକାରୀ କାମରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଏବଂ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବୋଦ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ରୋଗ ପଛରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନପୂର୍ବକ ରୁହନ୍ତୁ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ଲାଭ ହେବ। ଚାକିରିରେ ଉନ୍ନତି ହେବା ସହିତ ସ୍ଥାନର ବଦଳ ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି। ଇଷ୍ଟଦେବଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରନ୍ତୁ। କଥା ପ୍ରତି ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଠାରୁ ଛୋଟଙ୍କ ଭୁଲକୁ କ୍ଷମା କରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବାଦ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖି ଆପଣ ମନ୍ଦତାକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ।ଆଜି ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଖିରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ପରିବାର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଆନନ୍ଦପୂର୍ବକ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସଂଯୋଗ ଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ସନ୍ତୋଷୀ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ |

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *