Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ସୂର୍ଯ୍ୟର ମକର ରାଶିରେ ଗୋଚର ଦ୍ଵାରା ଏହି ରାଶିଙ୍କର ଲାଗିବ ଲଟେରୀ, ହେବ ଧନ ଲାଭ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଗ୍ରହର ପରିବାରରେ ରାଜାର ଉପାଧି ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ଯେତେବେଳେ ଗୋଟେ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ରାଶିକୁ ଗୋଚର କରିବେ , ତାହାକୁ ସଂକ୍ରାନ୍ତି କୁହାଯାଏ। ଯେତେବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଏହାକୁ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି କୁହାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ବର୍ଷ ୧୪ ଜାନୁୟାରୀକୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ବା ତିଳ ସଂକ୍ରାନ୍ତି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ।

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତିକୁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ମାନା ଯାଇଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଯେବେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି, ତେବେ କିଛି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯାଇଥାଏ। କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମକର ରାଶିରେ ଗୋଚର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ପରିଣାମ ଦେଇଥାଏ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏଥର କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବ।

Google

୧/ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟୋଦୟ –

ମେଷ ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦଶମ ଭାବରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏମାନଙ୍କୁ ଶୁଭ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ସୂର୍ଯ୍ୟର ଗୋଚର ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ଆକର୍ଷଣୀୟ ରହିବ। ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଗୋଚର ବହୁତ ଲାଭକାରୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଏହି ସମୟରେ ନିଜ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ।

୨/ ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭକାରୀ –

ସିଂହର ମକର ରାଶିରେ ଗୋଚର ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିଛି। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଦ୍ଵାରା ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କୁ ଶୁଭ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କଥା ଚିନ୍ତା କରିବେ। କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବା ଉଚିତ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ର ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଚମତ୍କାର ରୁ କମ୍ ନୁହେଁ।

୩/ ବିଛା ରାଶି ଉପରେ ହେବ ଦେବୀ ମାଆଙ୍କ କୃପା –

ସୂର୍ଯ୍ୟର ମକର ରାଶିରେ ଗୋଚର ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ସିଦ୍ଧ ହେବ। ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଉତ୍ତମ ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଧୋକା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି।

Google

୪/ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କର ଖୋଲିବ ଭାଗ୍ୟ –

ଶନିଙ୍କ ସାଢ଼େ ସାତୀ ଯୋଗୁଁ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖରାପ ଚାଲିଛି। ସୂର୍ଯ୍ୟର ମକର ରାଶିରେ ଗୋଚର ଦ୍ଵାରା ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିପାରେ।ଏମାନଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ମିଳିବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ନୂଆ ଚାକିରୀ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ। ଯଦି ଜରୁରୀ ନାହିଁ ତାହେଲେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

୫/ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କର ଲାଗିବ ଲଟେରୀ –

ସୂର୍ଯ୍ୟର ଗୋଚର ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ଫାଇଦା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଏହି ଲୋକଙ୍କର ମାନସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ବାଧା ଦୂର ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ବାଦବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କର ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *