Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୪ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧, ଗୁରୁବାର: ଆଜି ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଲାଭ ହେବ, ଦୂର ହେବ ଧନ ଜନିତ ସମସ୍ୟା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୧୪ ଜାନୁଆରୀର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୪ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଭ୍ରମଣ କରିବା ଲାଭଦାୟକ କିନ୍ତୁ ମହଙ୍ଗା ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଅଧିକ ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯଦି ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତୁ ଏଥିରେ ସଫଳତାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ପରସ୍ପର ସହିତ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଆଘାତ ଚୋରି ଏବଂ ବିବାଦ ଇତ୍ୟାଦି କାରଣରୁ କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ ଅଟେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ଦକ୍ଷତା ବଢ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତିକୁ ବିଘ୍ନ କରିପାରେ। ଏହାର ଉପାୟ ହେଉଛି ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରେ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରିବେ। ପୁରୁଣା ବିବାଦ କାରଣରୁ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଞ୍ଚ ଆସିପାରେ ତାଙ୍କୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ। ଶିକ୍ଷା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଥାସମ୍ଭବ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବିତାନ୍ତୁ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ପଥ ଖୋଲିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ନିଜ ହାତକୁ ପଛକୁ ନେଇପାରନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉଦାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହେବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ତେଣୁ ଆପଣ ଆଜି ପୁନର୍ବାର ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ।ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅର୍ଥ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଔଷଧ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। କ୍ଷମା କରିବା ଏବଂ ଭୁଲିଯିବା ଶିଖନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ। ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବା ଉଚିତ। ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଏମିତି ଲାଗିବ ଯେପରି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଆସନ୍ତାକାଲିର ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ କିରଣ ନେଇଆସିବ। ଚିନ୍ତା କରିବାର କିଛି ନାହିଁ। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଟେନସନ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବୈଦ୍ଧିକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଭଲ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ। ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭଲି କରିବାକୁ ପଡିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ପୁନର୍ବାର ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ। ଯଦି ସମ୍ଭବ ଆଗରୁ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ଅଳସୁଆକୁ ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ରଖିବା ଉଚିତ। ଆପଣ କିଛି ମୋନରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଖେଳ ଖେଳିବାକୁ ଜିଦ କରିବେ। ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଆପଣ ଦୂରରୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଏହି ସମୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ପରେ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ଯୋଜନା ଏବଂ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରନ୍ତି, ତେବେ କ୍ୟାରିୟରେ ଉନ୍ନତିର ଭଲ ଉପାୟ ଖୋଲିବ। ଘରୋଇ ବ୍ୟାପାର ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ ଘର କାମ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବା ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ। ଯଦିଓ ଆପଣ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ସାମାଜିକ ସମାବେଶର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଯାହା ଆପଣ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ସଠିକ ଦିଗରେ କାମ କରି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିବ ଶିକ୍ଷା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସଚେତନତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣ ଅତି ସତର୍କତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ। ଭାଇଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ରିଅଲ ଇଷ୍ଟେଟର ଆଶା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଦେଖାଯାଉଛି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ। କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ଭଦ୍ର ଭାବରେ କଥା ହେବା ଉଚିତ।  ଚାକିରି ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କର ଅସୁବିଧା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଶିକ୍ଷାଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରକଳ୍ପର ସମୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାର ସଂକେତ ଅଛି। ଆପଣ ନିଜର ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ନିତାନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ପରିସ୍ଥିତି ସହାୟକ ରହିବ। ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସୃଜନଶୀଳତା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ।ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପୁରୁଣା ଜିନିଷରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଥାସମ୍ଭବ ଆରାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ନବୁଝି ନବିଚାରି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ କ୍ଷତି ଆପଣଙ୍କର ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର କାମକୁ ନେଇ ବସ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ। ଏବଂ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ବିଶେଷକରି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଜିଦଖୋର ଆଚରଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ପ୍ରବଣ ଦିନ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଅତିରିକ୍ତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *