Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୨ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧, ମଙ୍ଗଳବାର: ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ କଣ ଶୁଭ ଓ କଣ ଅଶୁଭ ରହିଛି ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୧୨ ଜାନୁଆରୀର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୨ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଛାତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଦ୍ଭୁତପୂର୍ଣ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। କିଛି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ହୋଇପାରେ। ସହଯୋଗୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଲୋକମାନେ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଘରୋଇ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଧାର୍ମିକ ଦାନ ଆପଣଙ୍କ ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟକୁ ସ୍ଥିର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏହା ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତିକୁ ବିଘ୍ନ କରିପାରେ। ମନ ଅଳସୁଆ ହୋଇପାରେ ଉତ୍ସାହର ଅଭାବ ରହିବ। ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ତାଳମେଳ ବନାଇ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ନ୍ୟାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଂଯମତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଲୋକ ସହାୟକ  ବୋଲି ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବେ। ହଠାତ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଅଧିକ ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। କୌଣସି ଅଜଣା ଭୟ ରହିବ। ଯେଉଁମାନେ ସାମାଜିକ ସାଇଟରେ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ ଯେଉଁଠାରୁ ଆପଣ ବହୁତ ଉପକୃତ ହେବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସକ୍ରିୟ ରହିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସଫଳ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ପାରସ୍ପରିକ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଖୋଜିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ନିଜର ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ କିଛି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ସମୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କଲେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେବ କିନ୍ତୁ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବେ।ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷାରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଏହି ସମୟରେ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରନ୍ତି। ସପିଂ ଏବଂ ଟଙ୍କା କାରବାର ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ। ଯେଉଁମାନେ ଇଟି ଏବଂ ମିଡିଆରେ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ କ୍ଷତି ଆପଣଙ୍କ ପଥରେ ଆସିପାରେ ବିଶେଷକରି ମିଳିତ ବ୍ୟବସାୟରେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ସାଂସାରିକ ସୁଖ ସୁବିଧାରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ। ଆପଣଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ବାପାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ବେତନ ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀକୁ ଉନ୍ନୀତ ହେବା ଏବଂ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ନିଜ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ଧନ ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପରିବାର ସହିତ କୌଣସି ଭଲ ଭୋଜନ ଉପଭୋଗ କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆଜି ଆପଣ ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କ ମନ୍ଦିରକୁ ନିଶ୍ଚୟ ଯାଆନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର କାରଣରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଅନୁକୂଳ ସମୟ ରହିବ।କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳ ହେବେ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କ୍ରୋଧ ବିକାଶ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ମାତୃ ପରିବାରର ଲାଭକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ରୋମାନ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଏବଂ ହୃଦୟରେ ଛାଇ ରହିବ। ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ। ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ। ଖରାପ ହୋଇ ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଦୁଃଖ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଅନ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଶାଶୁ ଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ରହିବ। ଆଜି ନିଜର ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ସାମାନ୍ୟ ସଂକ୍ରମଣରେ ବିଚଳିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଯୋଗୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ଏହି ଦିନ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧିର ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ହାସଲ କରିବାରେ ବାଧା ଆସିବ। ଭଲ ଆୟ ହେବା ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସୁଖଦ ରହିବ। ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାରେ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ଥାନ ପତନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ପରିବାର ମଧୁରତା ସହିତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଲେଖା ପଢ଼ା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ହେବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ହନୁମାନ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.