Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିର ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମା ସନ୍ତୋଷିଙ୍କ କୃପାରୁ ମିଳିବ ସଫଳତାର ପଥ, ମିଳିବ ବିଶେଷ ଉପଲବ୍ଧି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବଦଳିଥାଏ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନବ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଭଲ ତେବେ ଏହା ଜୀବନରେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଗ୍ରହଙ୍କର ସ୍ଥିତିର ଖରାପ ରହିବା ଯୋଗୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିଥାଏ। ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ ଏବଂ ଏହା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚାଲିଥାଏ। ଏହାକୁ ଅଟକାଇବା  ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେତେକ ରାଶିର ଲୋକ ଏପରି ଯାହାର ରାଶିରେ ସ୍ଥିତି ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି। ମା ସନ୍ତୋଷିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ଏବଂ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିର ଲୋକ କିଏ? ଆସନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ମା ସନ୍ତୋଷିଙ୍କର କୃପା।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମା ସନ୍ତୋଷିଙ୍କର ବିଶେଷ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଲାଗିବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ। କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ମଜା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବାର ପରିସ୍ଥିତି ବନୁଅଛି।

Google

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମା ସନ୍ତୋଷିଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଆପଣ କୌଣସି ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ମା ଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପୁରୁଣା ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ହୋଇପାରେ। ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବସିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ।ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ସମୟ ମଜବୁତ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। ଭଲ ଭାଗ୍ୟ ଯୋଗୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ପଥ ହାସିଲ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସିନିୟର ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଆପଣ ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି। ଘର ପରିବାର ଏବଂ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ପୂଜା ପାଠରେ ଅଧିକ ମନ ଲାଗିବ।ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭାଗର ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ। ମା ସନ୍ତୋଷିଙ୍କ କୃପାରୁ ରୋଜଗାରର ମାଧ୍ୟମ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ।ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଖବରମିଳିବ।ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଶୀଘ୍ର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ବିଜୟ ନିଶ୍ଚିତ ହେବ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶି ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି କିପରି ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ସମୟ ପାଇବେ।କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଯାହାକୁ ନେଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ କାମ ସଂପର୍କରେ ନିଜଠାରୁ କିଛି ଆଶା ନକରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ନିଜ କାମ ନିଜେ କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାରର ପରିବର୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଦେବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜକୁ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିବେ।ଆପଣ ନିଜର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହି ଯଦି ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ସମୟ  ଭଲ ରହିବ।ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ବୁଝାମଣା ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଭାବନା ବଢିପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହେବ। ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା କଥାକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ।ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଘରର ବଡ଼ମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ କ୍ରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ କମ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିପାରିବେ।ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଘରୋଇ ସୁଖ ଆରାମ ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ କିନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଦେବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପ୍ରେମିକ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତିର ସଂକେତ ଦେଖା ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଭାଗିଦାର ମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣ ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ।ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଉଚିତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ। ଆପଣ କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ।  ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ମା ସନ୍ତୋଷି ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ।  ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.