Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଜଗତର ପାଳନ କର୍ତା ଭଗବାନ ଶ୍ରୀବିଷ୍ଣୁ ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ କୃପା କରୁଛନ୍ତି। ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ରହିବାରୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତିବିଧି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବଦଳିଥାଏ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖାଯାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଭଲ ତେବେ ଏହା ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଖରାପ ଯୋଗୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜେ। ପରିବର୍ତ୍ତନ ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ ଏବଂ ଏହା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚାଲିଥାଏ ଏହାକୁ ଅଟକାଇବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। ପ୍ରକୃତିର ଏହି ନିୟମକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ କେତେକ ରାଶିର ଜାତକ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଦୃଢ ସ୍ଥିତି ଯୋଗୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସର୍ବଦା ସଫଳତା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ମାନେ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିର ଲୋକ କିଏ?

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କର କୃପା ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ। ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ବିଷୟରେ ଭାବି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାରରେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଅଚଳ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ। ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ  ସମର୍ଥନ କରିବ। ସ୍ଥଗିତ ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିପାରିବେ।

Google

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ନିଜର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବେ। ଆୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଜବୁତ ରହିବ। ଆଖପାଖର ଲୋକମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ। କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଉଠିବା ବସିବା  ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତି ଯୋଗୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଯାନର ଆନନ୍ଦ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ। ଆପଣ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶି ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି କିପରି ରହିବ।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ସୂଚାଇ ଦେଉଛି ଯେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁ ଆପଣ ବହୁତ ବିଚଳିତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ନଚେତ କାହା ସହିତ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ।

Google

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଗ୍ରହଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଯୋଗୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ ନଚେତ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ। ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଯୋଗୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ପୂଜା ପାଠରେ ଅଧିକ ମନ ଲଗାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମୟ ବିତାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ।ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ପଚାରି ପାରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାପ ଦେଖାଯାଉଛି।ଆପଣ ନିଜର ଲଭ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ।ଆପଣ ନିଜର ପାଟି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ନିଜର କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର କିଛି ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିପାରିବେ। ଘରର ପରିବେଶ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ରହିପାରେ। ଆପଣ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବା ଉଚିତ। ଆପଣ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପାଇବେ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସେୟାର କରିପାରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ରହିବ। ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆଘାତ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ରାଗିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣ ବଡ଼ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ନକାରାତ୍ମକ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମନ୍ୱୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ରହିବେ। ଆପଣ ପୂଜା ପାଇଁ କୌଣସି ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ।ଆପଣ ନିଜର ବିରୋଧୀ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାପ ବଢିପାରେ।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କୌଣସି ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ସାମାନ୍ୟ ବଢିପାରେ। ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଜଡ଼ିତ ମାମଲାରେ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ଜୀବନ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସୁସଂଗତ ରହିବ। ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ସମୟ ଯଥେଷ୍ଟ ଭଲ ରହିବ। କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜର ବୁଦ୍ଧିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଚାକିରିରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ପାଇପାରନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ପାଇଁ ଆଗୁଆ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ। ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ।ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ୍ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ। ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *