Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଘରୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି ଜିନିଷ, ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଖୁସି ହୋଇ ବର୍ଷା କରିବେ ଧନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

 

ଯଦି ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଭଗବାନ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଶୀର୍ବାଦ ବହୁତ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦାନ ଆଦି କରିବା ଉଚିତ। କିନ୍ତୁ କିଛି ଜିନିଷ ଏମିତିବି ଅଛି ଯାହା ଦାନ କରିବା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳଦାୟକ ବୋଲି ମାନାଯାଏ। ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି।

ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ଜିନିଷ ହେଉଛି ହଳଦିଆ କପଡା, ପିତ୍ତଳ କିମ୍ବା ତମ୍ବାର ନିର୍ମିତ ଜିନିଷ, ଟଙ୍କା, ନଡିଆ ଏବଂ ପଶୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟ । ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ଜିନିଷ ଦାନ କରିବା ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହା ସବୁ ଦାନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଜୀବନରେ କେବେବି କଷ୍ଟ ଆସେ ନାହିଁ।

Google

ଯିଏ ହଳଦିଆ ପୋଷାକ ଦାନ କରେ ସେ ସର୍ବଦା ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଥାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଲାଭ ପାଇଥାଏ। ଯିଏ ପିତ୍ତଳ କିମ୍ବା ତମ୍ବା କପଡା କିମ୍ବା ନଡ଼ିଆ ଦାନ କରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ରୋଗର ନାଶ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲଥାଏ। ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଟଙ୍କା ଅର୍ଥାତ ମୁଦ୍ରା ଦାନ କରନ୍ତି ତାଙ୍କ ଘରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ପଶୁ ମାନଙ୍କୁ ଭୋଜନ ଦିଅନ୍ତି ତାଙ୍କ ଘରେ ଆପେ ଆପେ ବିପଦ ଏବଂ କାଳ ଦୁର ହୋଇଯାଏ।

Google

ବାସ୍ତବରେ ତ ଆପଣ କିଛି ବି ଦାନ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଯାହା ଚାହାଁନ୍ତି ତାହା କରିପାରିବେ କିନ୍ତୁ କିଛି ବିଶେଷ ଜିନିଷର ନିଜସ୍ୱ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି କାରଣ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ନକ୍ଷତ୍ରକୁ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ ଦେଖି ପାରିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ” ଅବଶ୍ୟ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.