Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧, ବୁଧବାର: ପ୍ରଭୁ ଗଣେଶ ଆଜି ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ସ୍ୱପ୍ନ କରିବେ ସାକାର, ହେବ ଚମତ୍କାର

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୬ ଜାନୁଆରୀର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୬ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।ସ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ବାପ ଘର ଠାରୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିବ। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ସାମାଜିକ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଧନ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର କରି ଆପଣ ସହଜରେ ନିଜ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପୂରଣ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ରହିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦର ଅନୁଭବ କରିବେ। ସମ୍ପତ୍ତିର ବଡ଼ କାରବାର ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଏପରିକି କାହାର ଛୋଟ କଥା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ। ସାଧୁ ସନ୍ଥ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ଆସିବ।ଘରେ କୌଣସି ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଛାତ୍ରଙ୍କ ଦିନ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଏମିତି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱ ପ୍ରତି ଗମ୍ଭୀର ରହିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:;

ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କର କଥା ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ସହଜରେ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ  ହେବେ। ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ଏହା ସହ ଜଡିତ ସମ୍ବାଦ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଘର ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ବିଫଳତା ସହିତ ଧନ ହାନି ହେବାର ଭୟ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ପତ୍ନୀ କିମ୍ବା ପୁଅଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଲାଭବାନ ହେବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଆଇନଗତ ପ୍ରକ୍ରିୟାରୁ ଆରାମ ମିଳିବ, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣ ଚାପ ମୁକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। କୌଣସି ଭଲ ଖବରର ମଧ୍ୟ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ। ଆପଣ ନିଜ ଲୋକଙ୍କର ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ଦିନଟି ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କାହାର କଥାରେ ଆସି କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ କାହାରି କଥା ଚିନ୍ତା ନକରି ଆସନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅର୍ଥହୀନ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ବେକାର ପରିବେଶରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବିତର୍କରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବା ଏବଂ ହସିବା ସହ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଭଲ। ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ବେଗରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମର ଗାଡି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା ଦାୟିତ୍ୱ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ପରିବାର ସାମ୍ନାରେ ଏହା ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ଦିନ ହେବ। ସଂଗୀତ ଏବଂ ନୃତ୍ୟ ସହିତ ଅନ୍ୟ କେତେକ କଳା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଛି। ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଶାନ୍ତ ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତୁ। ଉନ୍ନତିର ଅବସର ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଉଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳତାର ସହିତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ମାଙ୍କଠାରୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆସୁଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ଟେନସନ କମି ଯିବ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଆଜିର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ବ୍ୟବସାୟରେ କାମ କରିବେ। ମନରେ କ୍ରୋଧ ଆସିପାରେ। ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଯିଏ ସରକାରୀ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛି ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟର ଯୋଗ ବନୁ ଅଛି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱ ମଜବୁତ ହେବା ଯୋଗୁ କୌଣସି ବଡ଼ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ। ଅଫିସରେ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧର୍ଯ୍ୟରେ କାମ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରନ୍ତୁ। ଚାକିରୀରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଭଲ,ସେମାନଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦାୟିତ୍ୱ increase ବଢିପାରେ। ସୁଖଦ ଖବରରେ ମନ ଖୁସି ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆୟ ବଢା଼ଇବା ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଉପାୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ। ଭ୍ରମଣରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟତର ହେବା ପାଇଁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ସାଙ୍ଗମାନେ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆପଣ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଅଫିସରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ବିନା କାରଣରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବିନା କାରଣରେ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ସଫଳତା ସହଜରେ ଆସିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଭାବନାରୁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପଡିବ। ଚାକିରିରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜର ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ। ସଫଳତା ଏବଂ ସହଯୋଗର ଭଲ ଲକ୍ଷଣ ଅଛି। ନୂତନ ପ୍ରୟାସ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବେ। ଅତ୍ୟଧିକ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ପେଟରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ରହିବା ଉଚିତ। ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱ ଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ। ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଦିନ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ।ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କାମ ଶେଷ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ କ୍ରୋଧକୁ ନିଜ ଠାରୁ ଦୂରେଇ  ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଉପଯୁକ୍ତ ରହିପାରେ। କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ରହିବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ। ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ କିମ୍ବା ଏକ ନୂତନ ଉପାୟରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। କିଛି ଶୁଭ ଖବର ମିଳିପାରେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.