Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧, ମଙ୍ଗଳବାର: ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ ଦିନ, ଚାକିରୀ ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ମିଳିବ ଲାଭ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୫ ଜାନୁଆରୀର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୫ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ବାଣିଜ୍ୟିକ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଅଫିସରେ ନିଜଠାରୁ ଛୋଟ ଲୋକଙ୍କ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ। ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଥାଇପାରେ। କେତେକ ବିବାଦରେ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ। ଅର୍ଥ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ବଦଳିପାରେ। ସମୟ କମ ଅଟେ କାମ ଅଧିକ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭ୍ରମଣରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଧୈର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ବକ କାମ କରନ୍ତୁ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଜିନିଷଗୁଡିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଚିଁହିବା ପାଇଁ ଆପଣମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଗରେ ରଖିବେ। ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଭଲ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଦ୍ବାରା ଅଟକି ଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି। କୌଣସି ବଡ଼ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସାବଧାନତା ସହିତ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଯଦି ଆପଣ ସଠିକ ମାର୍ଗ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ। ମିଠା କଥା କହି ଆପଣ ସବୁକିଛି କରି ପାରିବେ। ଆଜି ଟିକିଏ ସତର୍କ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ବାସି ଖାଦ୍ୟ କିମ୍ବା ଜଙ୍କ ଫୁଡ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।କୌଣସି ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ପାଖରୁ ପରୋକ୍ଷ କିମ୍ବା ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରୁ ମଧ୍ୟ ଗତି ଆସିପାରେ। ସେୟାର ବଜାରରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ନିଜର ସମୟ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଏହା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ। ନୂତନ ସ୍ଥାନକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ। ନିଜର ଦମରେ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ମନରେ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ନୂଆ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଶୁଭ ଖବର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।କାର୍ଯ୍ୟର ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟରେ ଟିକିଏ ବିଶ୍ରାମ କରନ୍ତୁ। ସେମିତିରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ। ଅଫିସରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିରେ ବହୁତ କାମ ରହିବ। ଆପଣ ବହୁତ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଖରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ। ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ବିନା କୌଣସି ଔଷଧ ଖାଇବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ମାନେ ଆଜି କୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୋଷାକ ଦାନ କରନ୍ତୁ, ସମ୍ପର୍କରେ ଦୃଢତା ଆସିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ଅଲଗା କରିଦିଅନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିବାକୁ ପଡିବ। କିଛି ପୁରୁଣା କଥାକୁ ନେଇ ଆପଣ ଟେନସନ ରହିପାରନ୍ତି। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ମଡ ଅଫ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବାର ଯୋଗ ଅଛି।ଅଧ୍ୟୟନରେ କୌଣସି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ହେବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଯୋଗ ଅଛି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ରୋମାନ୍ସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ବୁଲିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜ ମନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଉପାୟ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ବଡ଼ ମାନଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାରରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ। କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। କିଛି ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ଅଣଦେଖା କରିଦେବେ। ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ। ନୂତନ ଯାନ କିଣିବାର ଯୋଗ ଅଛି।

ବିଛା ରାଶି:-

ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ଆସିବ। ବିରୋଧୀଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ କରିବା ଭଲ ନୁହେଁ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କିଛି ସମୟ ପାଆନ୍ତି ତେବେ କିଛି ସୂଚନାପୂର୍ଣ୍ଣ ପାଠ ପଢନ୍ତୁ। ସାହସ ଏବଂ ମନ ସହିତ ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ। ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଭାବପ୍ରବଣ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ନିଜର ସୃଜନଶୀଳତା ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବେ। ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ। କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ଶେଷ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ମେନ୍ଟାଲ ସମର୍ଥନରେ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଲାଭ ବ୍ୟତୀତ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ।କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ। ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ଯୋଗ ଅଛି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶବ୍ଦ ଉପରେ ଦୃଷ୍ଟି ଦିଅନ୍ତୁ। କାରଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆକଳନ ବୁଝିବା କଷ୍ଟକର ହେବ। ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଛୋଟ ବୋଲି ଭାବନ୍ତୁ ନାହିଁ। କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁତାକୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ। ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ସମ୍ଭବ। ବ୍ୟବସାୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଲାଭବାନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ବଡ଼ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟର ଗତି ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ ଆଜିର ଦିନରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥର କାରବାର ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ। ଏକାଗ୍ରତା ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯୋଜନା କିଛି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ଶକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଛନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଅଫିସ କିମ୍ୱା ବ୍ୟବସାୟ ଉଭୟରେ ସ୍ଥିତି ଆଜି ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଯେ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତୁ,ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ନରହୁ। କେତେକ ପୁରୁଣା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଭେଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବରର ଅପେକ୍ଷା ରହିବ। ମନ ଲଗାଇ ନିଜ କାମରେ ଲାଗି ଯାଆନ୍ତୁ। ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ନିବେଶ ସ୍ଥାନରେ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ହନୁମାନ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *