Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୩ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧,ରବିବାର: ଆଜି ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ହେବ ଜବରଦସ୍ତ ଲାଭ। ଅଧୁରା ଇଛା ପୂରଣ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୩ ଜାନୁଆରୀର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳ ର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୩ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି –

ଆଜି ସ୍ନେହ ର ବନ୍ଧନ କୁ ବନେଇ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ଉତ୍ପନ୍ନ କରିବା ପାଇଁ ପଡ଼ିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ ନାହିଁ, ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ତରଫରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ନିଜ ଭାବନା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚିତ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ସମ୍ବନ୍ଧ ରୁ ଫାଇଦା ମିଳିବ। ରୋଜଗାର ନଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆସୁଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରି ପାରେ। ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବୁଝିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ଲୁଚିଥିବା ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ରଚନା କରି ପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ବିଚାର କରି ନିଅନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି –

ଆପଣ ସ୍ୱଭାବରେ ବିଚଳିତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗ କରି କରିଥିବା ନିବେଶରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଘରୋଇ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ଅଭିଳାଷା ପୂରଣ ହେବ। କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଫାଇଦା ଉଠାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି। ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ଠାରୁ ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି –

ଆପଣଙ୍କର ଅଧୁରା ଇଛା ପୂରଣ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଉନ୍ନତି ରେ କିଛି ବାଧା ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ, ଏଥିପାଇଁ ଧାର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ହିତକାରୀ ଗ୍ରହ ଏଭଳି କାରଣ ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି। ଦୁର୍ବଳ ଏବଂ ସଂଘର୍ଷର ଅବଧି ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ଘର ପାରିବାରିକ ମାମଲାକୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି।

ସିଂହ ରାଶି –

ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡ଼ିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଜାଗରୁକତାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ସର୍ବଦା ଆପଣ ପରସ୍ପର ସହିତ ରହିବେ। ଆପଣ କିଛି ସମସ୍ୟାରେ ଫସି ଯାଇ ପାରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ସମସ୍ୟାକୁ ହସି ହସି ସାମ୍ନା କରିବେ ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ସାହସ ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ଭଡାରେ ଦେଇ ପାରନ୍ତି। ପାଠପଢ଼ାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୟାସ ଦ୍ଵାରା ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ନେହ ଦିତୀୟ ଥର ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ବିବାଦରେ ସାମିଲ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସଫଳତାର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ଉପରେ ଆପଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ।

ତୁଳା ରାଶି –

ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ର ବୋଝ ବଢିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ହାନୀ ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି। ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଟଙ୍କାର ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରି ପାରନ୍ତି। କେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ରହି ପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସବାୟରେ ଆରାମ ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ। ଜୀବନସାଥୀ ଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି –

ଆପଣ ନିଜର ଅତୀତର ସାଥୀଙ୍କୁ ମିଛ କହି ପାରନ୍ତି, ଯାହା ନିରାଶଜନକ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ସମ୍ପତ୍ତି ମାମଲା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। କାନୁନ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ସହାନୁଭୂତି ଏବଂ ବୁଝିବା ଶକ୍ତି ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି –

ଏହିଦିନରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଅବସର ମିଳିପାରେ। ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାସାକ୍ଷାତ କରି ପାରନ୍ତି। ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ବିଚାର କରି ପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ।

Google

ମକର ରାଶି –

କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବା ସମୟ ବଦଳିବା ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହି ପାରନ୍ତି। ସୁନା ଆଦି କିଣି ପାରନ୍ତି। ପାଠପଢ଼ାରେ ସହଯୋଗ ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଫାଇଦା ମିଳିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ବିକାଶରେ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆସିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି –

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଆପଣ ଗମ୍ଭୀର ଜଣା ପଡିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ ଅଧୁରା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ମହିଳା ମାନେ ନିଜର ନିୟମିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ବୁଝିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି –

ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଭିତରେ ରହିଥିବା ସତ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଘନିଷ୍ଠ ହେବ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଆଲୋଚନାର ଶିକାର ହୋଇ ପାରନ୍ତି। କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ସୂର୍ଯ୍ୟା ଦେବାୟ ନମଃ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *