Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୧ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧, ଶୁକ୍ରବାର: ନୂଆବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଦିନ ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବ ଖୁସିର ଲହର, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ , ଶୁକ୍ରବାର ୦୧ ଜାନୁଆରୀର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୧ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଦୁଃଖ ଦୂର ହେବ। ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ରହିବ।ଅତିଥିମାନଙ୍କର ଯିବା ଆସିବା ହୋଇପାରେ। ପରିବାରରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପାର୍ଟୀ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ  ଜଡିତ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରତି ସାମାନ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ପିତା ମାତାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ସେହି କାମ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ଯାହା ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସଂପର୍କରେ ସକରାତ୍ମକତା ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଘରର ପରିବେଶରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଆୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦିନଟି ଭଲ ଅଛି। ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକ ମାନେ ନିଜର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାବେଳେ ସାବଧାନ ପୂର୍ବକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁକିଛି କାମରେ ସେମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ଆଜି ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଇଷ୍ଟଦେବଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କରନ୍ତୁ। ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଘରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜର ଉପଯୋଗିତାକୁ ରଖିବା ଉଚିତ ନଚେତ ସେମାନେ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ କୌଣସି କଥା ପାଇଁ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଅଛି। ଆଜି ଆପଣ ସୁଖ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଏବଂ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ବିତାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସାମ୍ନାରେ ପରିସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଆରାମ ଦେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଦ୍ବାରା ମିଳିବ। ଭ୍ରମଣ ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ଚାକିରି ଲାଭବାନ ଦେବ।ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଖୁସି ରହିବେ। ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ସୁଖ ରହିବ। ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଅଫିସରେ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରାକୁ ପଠାଇବା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ ଯାହା ଚିନ୍ତାଜନକ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଅପଚୟ ଅସୁବିଧା କାରଣରୁ ଅପଚୟ ପ୍ରୟାସ ଥଣ୍ଡା ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରାଇବ। ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାଜନକ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳ ରହିବେ। ଶତ୍ରୁମାନେ ଜିତିବେ। ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହେବ। କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମନକୁ ଖୁସି ରଖିବ। ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସମୟ। କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ କାମ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର କେତେକ ପ୍ରିୟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଅଧିଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବାଣିଜ୍ୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସୁଯୋଗ ଦେଖାଯାଉଛି। ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଦିନଟି ଶୁଭ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ବାପାଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବଡ଼ ଉପହାର ପାଇବେ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ତରଫରୁ, ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ସହଯୋଗ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ କଳ୍ପନାବି କରି ନଥିବେ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ରହିବ

ଧନୁ ରାଶି:-

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବାର କମ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।ପରିବାରରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନରେ ଖୁସିରେ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟଭାର ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନାର ଯୋଗ ଦେଖାଯାଉଛି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ପରିଚାଳନାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ଲୋଡ଼ିବେ।  ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ। ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଶାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ନେବା ଉଚିତ। ସେୟାରରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ। ଲାଭ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଛୋଟ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ଖୁସି ହେବେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ କରି ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଦିନଟି ଖୁସି ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବା ଉଚିତ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ଧକା ମିଳିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିପାରେ। ସମୟର ମହତ୍ତ୍ୱକୁ ବୁଝି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଲାଭ ଆପେ ଆପେ ମିଳିବାକୁ ଲାଗିବ। ଆପଣ ନିଜ କଥା କହିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କର କଥା ମଧ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ଶୁଣିବା ଉଚିତ। ଯାନର ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ। ଦିନଟି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ତିକ୍ତତା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ସନ୍ତୋଷୀ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ |

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.