Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ( ୨୮ ଡିସେମ୍ବରରୁ ୩ ଜାନୁଆରୀ ) : ଏହି ସପ୍ତାହ ଖୋଲିବ ଏହି ଛଅଟି ରାଶିର ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଭାଗ୍ୟର ତାଲା, ମିଳିବ ଅଧିକ ସଫଳତା।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ଥାଏ। ରାଶିଫଳ ଦ୍ଵାରା ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣାର ପୂର୍ବାନୁମାନ ହୋଇଥାଏ। ବହୁତ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏହା ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥାଏ କି ଆସୁଥିବା ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରର ସ୍ଥିତି କଣ ଅଟେ ? ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଆଗାମୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣାକୁ ସଂକ୍ଷେପରେ ବର୍ଣ୍ଣନ ଥିବାର ମିଳିବ। ତେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ୨୮ ଡିସେମ୍ବରରୁ ୩ ଜାନୁଆରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ।

ମେଷ ରାଶି –

ଆପଣ ସମସ୍ୟାରେ ପଡି ପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ ଉଚିତ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ ଉଚିତ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ। କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଅଗଣକ ବଡ଼ ଅବସର ମିଳିପାରେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଆପଣ ଅଧିକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ରହିବେ। ପରସ୍ପରକୁ ଭଲଭାବରେ ବୁଝିବେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ବ୍ୟବସାୟ ରେ ପଦୋନ୍ନତୀ ମିଳିବ ଏବଂ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

Google

ବୃଷ ରାଶି –

ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ରହିବ, ଯାହାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚିତ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସନ୍ତାନଙ୍କ ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖି ଆପଣ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ମାମଲା ପାଇଁ ଆପଣ ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଝି ବିଚାରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଉଚିତ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣ ରେ ଯାଇ ପାରନ୍ତି।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, କ୍ୟାରିୟର ରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ରହିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ପେଟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି –

ଆର୍ଥିକ ମାମଲାକୁ ନେଇ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟାର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଶାନ୍ତିର ସହିତ କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସବୁ ପ୍ରକାରର ପ୍ରୟାସ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ତମ ବ୍ୟବହାରରେ ଲୋକେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଉଚିତ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପ୍ରେମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ନିଜ ମନରୁ ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରକୁ କାଢି ଦିଅନ୍ତୁ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ବ୍ୟାପାର କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟାପାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ସର୍ଦ୍ଦିରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବା ଉଚିତ, ନଚେତ ଆପଣ ବେମାର ପଡି ପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି –

ଭାଗ୍ୟ ସୁଦୃଢ ରହିଥିବା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ଅବସର ମିଳିପାରେ।  ଆପଣଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକତା ରହି ନପାରେ। ଏଥିପାଇଁ ପରିବାରରେ ଅଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ପରିବାରରେ କୌଣସି ବୃଦ୍ଧ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡି ପାରେ। ଅଫିସରେ ଆଖପାଖ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ସୁଦୃଢ ରହିବ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ପ୍ରେମୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ମାନସିକ ରୂପରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ବନେଇ ରଖିବେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ଆରାମ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

Google

ସିଂହ ରାଶି –

ଆପଣଙ୍କର ବେଦାଗ ଛବି ଏବଂ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଛାତ୍ର ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ନୂତନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ନିର୍ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ସପ୍ତାହ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ଟଙ୍କାର ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରାଇ ପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟକି ରହିପାରେ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଅଧିକ ଶୀଘ୍ରତା ଭାବନାରେ ବନେଇଥିବା ସମ୍ବନ୍ଧ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାରେ ପକାଇ ପାରେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ଅଧିକ ଧନ ଉପାର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଅବସର ମିଳିପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଆପଣ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି –

ନିଜ ଅସଫଳତାକୁ ନେଇ କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ରହିବ। ବ୍ୟାପାର କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି। ପୁରୁଣା ନିବେଶରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ବିଚାର କରନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ , ଏହି ସପ୍ତାହ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଶାରୀରିକ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି, ଏଥିପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି –

ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମାମଲାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ବିଗିଡି ଥିବା ସ୍ଥିତି ରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ବିଚାର କରି ପାରନ୍ତି। ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତୀ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି, ଯାହାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, କ୍ୟାରିୟରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚିତ ଅବସର ମିଳିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ।

Google

ବିଛା ରାଶି –

ଆପଣ ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ବାଣୀ ଦ୍ଵାରା ଲୋକେ ଦୁଃଖିତ ରହି ପାରନ୍ତି। ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ଆର୍ଥିକ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଇଛା ପୂରଣ ହେବ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହ ପ୍ରେମ ମାମଲା ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧିକ ରହିବା ହେତୁ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ସମୟ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କଥା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରରେ କିଛି ଖାସ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ନାହିଁ।

ଧନୁ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହ ରେ କିଛି ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ, ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣ ରେ ଧନ ରହି ନପାରେ। ନିଜ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ନିଜ ମନକୁ ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାର ରୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ। ପିଲାଙ୍କ ପାଠପଢା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ସନ୍ତାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ବିଚାର କରିବେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ।

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ରହିବ। କିନ୍ତୁ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ମକର ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଫାଇଦା ମିଳିବ ନାହିଁ। ଯଦି କୌଣସି ରୋଜଗାର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କର ବିବାହର କଥା ଆଗେଇ ପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ରହିପାରେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରୟାସ କରିବେ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ପ୍ରଥମ ଡେଟରେ ଯାଇ ପାରନ୍ତି।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପଦୋନ୍ନତୀ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଏବଂ ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି –

ଆର୍ଥିକ ମାମଲାରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ରହିବେ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଭୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଅତିରିକ୍ତ ଧନ ଆୟ କରି ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା କହି ପାରନ୍ତି, ସପ୍ତାହଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ରହିପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ , ସାନ ପିଲାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହି ପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ଅର୍ଡର ମିଳିପାରେ। ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖାସ୍ ଲାଭ ମିଳିବ। ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଅଭିଳାଷାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିବ। ମନ ପସନ୍ଦ କମ୍ପାନୀ ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ମିଳିପାରେ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ରହିଥିବା ଦୂରତା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପୁରୁଣା ରୋଗ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହି ପାରନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ ଅବଶ୍ୟ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *