Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ପ୍ରଦୋଷ ବ୍ରତରେ ବିଶେଷ ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି, ଅଧିକାଂଶ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଲାଭ, କିନ୍ତୁ ଏହି ରାଶି ମାନେ ସତର୍କ ରହିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ବର୍ଷର ଶେଷ ପ୍ରଦୋଷ ଉପବାସ ୨୭ ଡିସେମ୍ବର ରବିବାର ଦିନ ପଡୁଛି। ପ୍ରଦୋଷ ବ୍ରତ ଦିନ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରାଯାଏ। ରବିବାର ପତନ ହେତୁ ଏହାକୁ ରବି ପ୍ରଦୋଷ ବ୍ରତ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରଦୋଷ ବ୍ରତ ଦିନ ସାଧ୍ୟ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଏହା ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଶୁଭ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶିର କିଛି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ। ପ୍ରଦୋଷ ବ୍ରତର ଶୁଭ ଯୋଗର କେଉଁ ରାଶିମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ ଏବଂ କାହାକୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଆସନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

Google

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପ୍ରଦଷୋ ବ୍ରତରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବିଶେଷ ଯୋଗର କେଉଁ ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଲାଭ।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଶୁଭ ଯୋଗ କାରଣରୁ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିଦେବ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଶୁଭ ଅଟେ। ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ଲାଭ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖର ଲହରୀ ମିଳିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ତାରାମାନେ ସପକ୍ଷରେ ରହିବେ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ। ମା ଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ  ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ। ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ ରହିବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ।ଅଚଳ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କ୍ୟାରିୟର ଭଲ ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାର ସଂକେତ କୌଣସି ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ତମ ଲାଭ ମିଳିବାର  ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦେଇଥିବା ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଦୋଷ ବ୍ରତ ଉପରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବିଶେଷ ଯୋଗ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆୟ ଭଲ ହେବ। ପାରିବାରିକ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ। ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ। କୌଣସି ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ବଡ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ରହିବେ। କୌଣସି ନୂତନ ଗୃହ ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶରେ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ। ଆପଣ ମାଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ରିକ୍ସ ନେଇପାରିବେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ବଡ କରିବା ପାଇଁଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

Google

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶି ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି କିପରି ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ଖର୍ଚ୍ଚ ଆଡକୁ ସୂଚାଉଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରେ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଯଥେଷ୍ଟ ଭଲ ନୁହେଁ। ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ over confidenceରୁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପଡ଼ିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଭଲ ମନ୍ଦ  ସ୍ଥିତି ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା କାରଣରୁ ଆପଣ ନିଜର କାମରେ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ। ଆପଣ ନିଜକୁ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ହେବାକୁ ଥିବା କାମ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ମନୋଭାବକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗକୁ ନେଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଉଚିତ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ସମୟ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାରରେ ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ ଅବଶ୍ୟ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.