Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୬ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦, ଶନିବାର: ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ହେବ ବଡ଼ କ୍ଷତି, ଆଇନ କାନୁନ ବିବାଦରେ ଫସି ପାରନ୍ତି

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ , ଶନିବାର ୨୬ ଡିସେମ୍ବରର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୬ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ। ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ବିଶେଷ ଯୋଗ ରହିଛି। ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ସମାଜରେ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ। ଆଜି କିଛି କଥା ହେବାରୁ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଆଗମନରେ ମନରେ ଖୁସି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଆପଣ କରିପାରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ପାରିବାରିକ ପରିବେଶରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ। ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଆପଣ କିଛି ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ।  ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଜିନିଷ ରଖି  ଭୁଲିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ସତେଜ କରିବା ପାଇଁ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ବିରତି ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ।କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହି ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖାସ ରହିବ। ଏହି ଦିନ love ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ।ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ରହିବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସଫଳତାର ସେଲିବ୍ରେଟ କରନ୍ତୁ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଭାବନା ରହିବ। ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ବିବାହ ଉପଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିପାରେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ମାମଲା ସହଜରେ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ପରିବାର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଚାପ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ନୂତନ ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ସମୟକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଝି ବିଚାରି କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ପରିଣାମ ସ୍ୱରୂପ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୋନସ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। କାହାର ମିଠା କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ଆସନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ମତଭେଦ ଦୂର କରିପାରିବେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ। ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ନହୁଏ ତେବେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ। କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ମଧ୍ୟ ଧର୍ଯ୍ୟପୂର୍ବକ ସମ୍ମୁଖୀନ କରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଲୁଚିଥିବା ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ।ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଅଧ୍ୟୟନରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଯୋଗ ଅଛି। ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ଟିକିଏ ଧର୍ଯ୍ୟ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ତୁଳା ରାଶି:-

କୋର୍ଟରେ ବିଚାରାଧୀନ ମାମଲା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାକୁ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରିନିଅନ୍ତି। ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଯୋଗ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହେବେ। ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁଖ ଏବଂ ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ଉତ୍ପାଦନ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଉପରେ ଏକାଗ୍ରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଥକାପଣରୁ କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ରହିବ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ କାମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ। ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ଆୟ ସେମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ସାମାନ୍ୟ କମ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ହେବ। ପରିବାରର ଆଶା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନର ଯୋଗ ରହିଛି। କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିବାଦରେ ଫସି ପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଆଣିବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଅତି ବୁଦ୍ଧିମାନ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ଉଭା ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଆପଣଙ୍କ ଠାରେ ନିଜର ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀ ତଥା ଆପଣଙ୍କର ମାଲିକ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟିକ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଭଲ ଭାବରେ ତୁଲାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କର ପାଦକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନିଷ୍କ୍ରିୟତା ହେତୁ ମନ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ଦିନ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଦୂର ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ଆଣିବ। ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତିର ସ୍ତର ଅଧିକ ରହିବ। ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କାମ ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ନିଜ ଦୁଃଖ ଲୁଚାଇ ରଖନ୍ତୁ। ଆଜି ଖୁସି ଖବର ମିଳିବାର ଦିନ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରାଥମିକତା ସ୍ଥିର କରି ସଫଳତାର ଚାବି ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଆରାମ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଦିନ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଅଧସ୍ତନମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ସମ୍ପର୍କର ତିକ୍ତତା ଦୂର ହେବ। ନୂତନ ଯୋଜନାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ଶନି ଦେବାୟ ନମଃ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.