Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୨ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦, ମଙ୍ଗଳବାର: ଏହି ମଙ୍ଗଳବାର ତିନିଟି ରାଶି ପାଇଁ ଖରାପ ରହିବ, ଟିକେ ସମ୍ଭାଳି କରି ରହିବାକୁ ପଡିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ , ମଙ୍ଗଳବାର ୨୨ ଡିସେମ୍ବରର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୨ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ପୁରୁଣା ଭୁଲକୁ ନେଇ ମନରେ ଭୟ ରହିବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଦୋଷ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଉପରକୁ ଆସିପାରେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ମତଭେଦ ଦୁର ହେବ। କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ। ଏହି ସଫଳତାରେ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବବେ। ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କାର୍ଯ୍ୟଟି ଯତ୍ନର ସହିତ କରନ୍ତୁ। ନୂତନ ସୁଯୋଗର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧୀର ଅଗ୍ରଗତି ସାମାନ୍ୟ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଉତ୍ତେଜନା ଜାରି ରହିବ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ସହଯୋଗ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ। ହଠାତ ଯାତ୍ରା ହେତୁ ଆପଣ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଏବଂ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଭାଗ୍ୟ ପକ୍ଷ ମଜବୁତ ହେତୁ କୌଣସି ବଡ଼ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ। ଘରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କର ଆଗମନ ରହିବ। ଭଲ ଖବର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷେତ୍ର ଅନେକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ସମ୍ପର୍କୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ। ପୁରୁଣା ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ଲାଭବାନ ହେବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା କରିବାରେ ମନ ଖୁସି ରହିବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ। କ୍ରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ଲାଭଜନକ ମନେହୁଏ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଆଶା କରିଥିବା ଭଳି ଫଳ ଦେବେ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସନ୍ତାନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆପଣ ଯାହା ବି କହିବେ, ଭାବି ଚିନ୍ତି କହିବେ। ଆର୍ଥିକ କାରଣରୁ ଅସୁବିଧା ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲାଭବାନ ହେବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବିନିଯୋଗ ଇତ୍ୟାଦି ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ। ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ବାଦ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ।କୌଣସି ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଖୁସି ରହିବେ। ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଡକୁ ରହିବ। ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆପଣ କୌଣସି ଏମିତି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯିଏ ଭିନ୍ନ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ସଂସ୍କୃତିଠାରୁ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥିବେ। ଅଫିସରେ ଆପଣ ଏପରି କିଛି ପାଇପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସର୍ବଦା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ମନରେ ଅଶାନ୍ତି ରହିପାରେ  କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ବୁଝିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ କଥାକୁ ଦେଖନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ସହଭାଗୀତା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଅସନ୍ତୋଷର ସମାଧାନ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଜିଦରେ ଆପଣ ନିଜର କ୍ଷତି କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଗିପ୍ଟ ମିଳିପାରେ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଅବସର ମିଳିବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କିମ୍ବା କଥା ହୋଇପାରିବେ। କିଛି ଦାୟିତ୍ୱ ଆପଣ ପରଦିନ ପାଇଁ ଏଡାଇ ପାରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଘର, କାର୍ଯ୍ୟ ଇତ୍ୟାଦିରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ପ୍ରେମିକ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଅନେକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅଛି ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ଦରକାର। ଜୀବନସାଥୀ କିଛି କଠୋର କହିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଏହା ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ବିଜୟ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବାର ସମୟ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ। କାମ ପାଇଁ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ।  ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ। ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଉନ୍ନତିର ନିଷ୍ପତି ନେଇପାରନ୍ତି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ବିଚଳିତ ନହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ,ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ। ବହୁତ ସମୟ ପରେ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଆପଣ ବହୁତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ ବହୁତ ହସିବେ ଏବଂ ହସାଇବେ। କେବଳ ସାଧାରଣ ଖାଦ୍ୟ ସେବନ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ନୁହେଁ। ବିଜ୍ଞାନ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ପାରିବାରିକ ଘଟଣା ଉପଭୋଗ୍ୟ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଅଛି। କକୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ।  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦିଗରୁ ସୁଖ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ। ବହୁତ ସମୟ ପରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦିନ ବିତାଇବେ। କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଏକ ଶୁଦ୍ଧ ସ୍ୱାସ୍ତିକ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ। ବାହାରର ଖାଦ୍ୟ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ଯେତେ ସମ୍ଭବ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ହନୁମାନ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *