Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ବୁଧଙ୍କ ଧନୁ ରାଶିର ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାରା ଖୋଲିଯିବ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ଖରାପ ଖବର ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ବୁଧ ଗ୍ରହ ଏହାର ରାଶିକୁ 18 ଡିସେମ୍ବର ସକାଳ 11.26 ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ବୁଧ ବିଛା ରାଶିରୁ ବାହାରି ଧନୁ ରାଶିକୁ ଗୋଚର ହୋଇଛନ୍ତି । ଧନୁକୁ ଭାଗ୍ୟ, ଭାବ ଓ ଅଗ୍ନି ତତ୍ତ୍ୱର ରାଶି କୁହାଯାଏ । ତେଣୁ ଏହି ଗୋଚରର ପ୍ରଭାବ ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ବୁଧର ଧନୁ ରାଶିର ଗୋଚର ଯୋଗୁଁ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପାଲଟି ଯିବ ପୁଣି କିଛି ରାଶୀଙ୍କ ଅଶୁଭ ହୋଇପାରେ , ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଗୋଚର କେଉଁ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଆଉ କେଉଁ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଅଶୁଭ ଅଟେ ।

Google

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧଙ୍କର ଏହି ଚଳନ ଶୁଭ ରହିବ ନାହିଁ,ଏହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଘେରି ପାରେ। ଭ୍ରମଣର ଯୋଗ ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ଏହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ଏମିତିରେ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜର ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଯାଆନ୍ତୁ।

ଚଳନ ପ୍ରଭାବରୁ ଆପଣଙ୍କର ବିପଦ ନେବା ଶକ୍ତି ବଢ଼ିଯିବ, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ଚଳନ ସମୟରେ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କର ପୁରା ସହଯୋଗ ଆପଣ ପାଇବେ। ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ମାର୍କେଟ, କମ୍ୟୁନିକେସନ ଏବଂ ଲେଖା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଧଙ୍କର ଏହି ଚଳନ ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ଚଳନ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରିବ ଏବଂ ହଜିଯାଇଥିବା ବିଶ୍ୱାସକୁ ଫେରିପାଇବେ।

ସେମିତି ଧନ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଦ୍ବାରା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରେ ସମ୍ମୁଖିନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ବିଶେଷ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ବିବାହିତ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ଏହି ଉପାୟରେ ସେମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଆପଣ ମାନସିକ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ବୁଧ ହେଉଛି ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ, ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଧର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର। ବୁଧଙ୍କର ଏହି ରାଶିର ପରିବର୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ଲାଭ ଦେବ।

ଚଳନ ସମୟରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ କରିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମୟରେ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ଦୃଢ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତନ ଶୁଭ ହେବ ନାହିଁ। ଏହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ବଢ଼ିପାରେ, ଏହା ସହିତ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବିରୋଧୀ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧୀ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୌଣସି ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ଚଳନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କଥା ଉପରେ ପୁରା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ କୌଣସି ବଡ଼ ସମସ୍ୟାରେ ସମ୍ମୁଖିନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁତା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଆପଣ କ୍ରାନ୍ତିକାରୀ ଅବସ୍ଥାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ।

Google

ସିଂହ ରାଶି:-

ବୁଧଙ୍କର ଚଳନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଖୋଲିବ। ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି।

ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। କିଛି ଲୋକ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତନ କରିବାର ନିଷ୍ପତି କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ପରିବର୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସୁ ଖବର ମିଳିପାରେ। ବୁଧଙ୍କର ଚଳନ ଛାତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ମିଳିବ। ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚୟ ମିଳିବ। ପ୍ରେମୀ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚଳନ ବହୁତ ଶୁଭ ଅଟେ।ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ ଚାଲୁଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୁର ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

କନ୍ୟା ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଗ୍ରହ ହେଉଛନ୍ତି ବୁଧ। ଏମିତିରେ ବୁଧଙ୍କର ଏହି ଚଳନର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ତଥାପି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ପାରିବାରିକ ଏକତା ବଜାୟ ରଖିବା ଉପରେ ରହିବ।

ଚଳନ ସମୟରେ ଆପଣ ଘର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ କିଛି ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ପାଇପାରନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅନ୍ୟ ପଟେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏଥର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ।

ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରର ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବେ। ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧଙ୍କର ଚଳନ ଭଲ ପରିଣାମ ଦେବ। ଏହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ନିଜ କଥା ଅନ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ଖୁଲିକରି କହିବେ, କୌଣସିବି କଥା ନିଜ ମନରେ ରଖିବେ ନାହିଁ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜର କାମକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତିର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବ। ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ସମାଜରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଭେଟ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସହିତ ହୋଇପାରେ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବୁଧର ଚଳନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଏଥିରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ ଏବଂ ଆୟର ନୁଆ ରାସ୍ତା ମଧ୍ୟ ଖୋଲିବ।

ଆପଣଙ୍କ ଘର ପରିବାରରେ କୌଣସି ନୁଆ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ରହିବା ଉଚିତ ହେବ। ଏହା ଦ୍ବାରା ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନୁଆ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିବ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ପାଳନ କରିବେ।

ଆସୁଥିବା ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଏମିତି ଜାଗାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ,ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ କେବେବି ଚିନ୍ତା କରିନଥିବେ। ଚଳନ କାଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କଥା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ ଅଧିକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ବୁଧ ନିଜେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଏହାର ସିଧା ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କ ହସ ମଜା ଭଳି ସ୍ୱଭାବ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ଏହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କର ନୁଆ ନୁଆ ମିତ୍ର ହେବେ ଏବଂ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

Google

ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳନ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ। ସର୍ବଦା ମିଳୁଥିବା ସଫଳତାରେ ଆପଣ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି ରହିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲୁଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ।

ମକର ରାଶି:-

ବୁଧର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନରୁ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ଶତ୍ରୁକୁ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ତାହା କରିବାକୁ କୌଣସି ସୁଯୋଗ ଦେବେ ନାହିଁ।

ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭବନା ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ। ବିଦେଶ ଯିବାର ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହେବ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ। ବୁଧଙ୍କ ଚଳନ ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ଜରେ ମୁକ୍ତି ପାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ।

କୁମ୍ଭରାଶି:-

ଚଳନ କାଳରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଧନ ଉପାର୍ଜନରେ ରହିବ, ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ଏହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଚତୁଃପାର୍ଶ୍ବରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ସାମାଜିକ ମାନ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମିସିବାରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

ଆପଣ ଏହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କର ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ। ଆପଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ମୁକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବସ୍ ଏବଂ ସିନିୟରମାନେ ଆପଣଙ୍କରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କୁଶଳ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ହେତୁ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇ ପାରିବେ।

ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ।  ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ ଯାହା ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ ଏବଂ ପରିବାରର ଉନ୍ନତି କରିବ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ ହୋଇପାରେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବସି ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଭଗବାନଙ୍କ ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.