Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୦ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦, ରବିବାର: ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୮ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ, ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଗତିଶୀଳ ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୨୦ ଡିସେମ୍ବରର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୦ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦।

ମେଷ ରାଶି:-

ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମଧୁର ସମ୍ପର୍କ ରହିବ। ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଗମ୍ଭୀର ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି। ସତେଜ ପବନ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ ପାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଶକ୍ତି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ଦିନ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଟଙ୍କା ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆରାମଦାୟକ ଜିନିଷରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ମନରେ ପ୍ରାୟ ସବୁକିଛି ବିଷୟରେ କୌତୁହଳ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅସନ୍ତୋଷର ଅନୁଭବ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ।ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଶାନ୍ତ ମନ ସହିତ ଏହି ବିଷୟକୁ ବିଚାର କରି ଆପଣ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ। ବିଦେଶୀ ଏଜେନ୍ସି ଏବଂ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ନେଟୱାର୍କରେ ଯୋଗଦେବେ। ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ଧନ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ବୋଧହୁଏ ନିଜର ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଆଜି ମନେପକାଉଛନ୍ତି। ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ। ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ନବୀକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ। ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ରୋମାଣ୍ଟିକ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ଏବଂ ଫୁଲରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଦୂରଦୃଷ୍ଟିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଏକ ନୂତନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ହେବ।କୌଣସି ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଭଲ ଦିନ। ଏକାଗ୍ରତା ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ମନରେ ବହୁତ ନମ୍ରତା ମଧ୍ୟ ଆଣିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସଂଯୋଗ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସର୍ବତ୍ର ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ କରାଯିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ଉନ୍ନତି କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ।ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ପାଣ୍ଠି ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆଇଟି ଏବଂ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ କ୍ଷେତ୍ର ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ।ସେମାନଙ୍କୁ ଅନୁଭବ କରାନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇବେ। ଯାନର ଖରାପ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଟଙ୍କାକୁ ଏମିତି କୌଣସି ବିପଦରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ। ବଡ଼ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣ ସଫଳତାର ସଠିକ ପଥରେ ଅଛନ୍ତି। ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ଅନୁଭବ କରିବେ କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା କମ ହେବ। ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବୟସ୍କମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧ କରନ୍ତି ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବାର କିଛି ନାହିଁ। ଆପଣ କୌଣସି ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ଜାରି ରହିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ।  ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ତାଙ୍କର ସକାରାତ୍ମକତା ଦେଖି ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଟଙ୍କା ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢହେବ। ଆପଣ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। କଥା ପ୍ରତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ରାଜକିୟ ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୁର ହୋଇ ଲାଭର ସ୍ଥିତି ହେବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଟଙ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ। ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହଜରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ପସନ୍ଦ ବା ଇଛା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଜମି ନିର୍ମାଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଦୂର ହୋଇଯିବ। ନିଜ ମନର କଥା ସେୟାର କରନ୍ତୁ।ଚାପ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ହୋଇଯିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କଥାକୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରଖି ପାରିବେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆଧିପତ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ହଠାତ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ବିପଦ ପକାଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବେ। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଗୋଟେ ବିନ୍ଦୁ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ଅଧିକ ଚାପ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ । ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରର ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କ୍ଷତିରୁ ବଞ୍ଚିଯିବେ। ଆଜି ଏପରି ଏକ ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ।ଚତୁରତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ବିପଦ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। କ୍ରୋଧ ଅତ୍ୟଧିକ ହେବା ଯୋଗୁ ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି। ନିଜର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ସମ୍ଭାଳି କରି ଯୁକ୍ତି କରନ୍ତୁ। କିଛି ଲୋକ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ଏବଂ କ୍ଲାନ୍ତ ଭଳି ରହିବ।ଏହା ବୋଧହୁଏ ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ନିରାଶ କରିବ। ଏହାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ। ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ଦେବ। ବାପାଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସ୍ମୃତି ମନେପଡ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରାଥମିକତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଗତିଶୀଳ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବିବାହ ସ୍ଥିର ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ। ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ। ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ରହିବ। ତତ୍ପରତା ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଘାତ,ଚୋରି ଏବଂ ବିବାଦ ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ସୂର୍ଯ୍ୟା ଦେବାୟ ନମଃ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.