Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୯ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦, ଶନିବାର: ଆଜି ୬ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଶନି ପୀଡାରୁ ମୁକ୍ତି, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୯ ଡିସେମ୍ବରର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୯ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ବ୍ୟର୍ଥ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଭ୍ରମଣ କରିବାର ପ୍ରଗ୍ରାମ କରିବେ। ପୁରସ୍କାର କିମ୍ବା ଉପହାର ପାଇବା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ। ଏହା ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ। ଲାଭ ନିଶ୍ଚିତ ହେବାର ଅଛି।ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।  ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନାବଶ୍ୟକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉଚ୍ଚ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ରହିବ। ସୁଯୋଗ ଗୁଡିକର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁଏବଂ ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବିବାହ ମଧୁର ରହିବ। ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ଆଜି ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।ଉଗ୍ର ସ୍ୱଭାବ ହେତୁ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। କୌଣସି ବିଶେଷ ଚାକିରି ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଆଶା ରଖିବେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେତୁ ସଫଳତାର ଅଭାବ ହେତୁ ମନ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଯାତ୍ରା ସୁଖଦ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଅଗ୍ରଗତିର ଖବର ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ।ଲମ୍ବା ଛୁଟିରେ ମଧ୍ୟ ଯିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ମନୋବଳ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ। ଆପଣ ନିଜ କାମ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ଦିନ ଶେଷ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ। ଆଜି ପ୍ରେମ ସୋମ୍ଵଦ୍ଧ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ  ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ସମୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ପରିବାର ମାମଲାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କର ମା ଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହାୟକ ହେବ। ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ହଇରାଣ କରିପାରନ୍ତି, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲରେ ଚାଲିବ। କୌଣସି କାରଣ ବିନା ଯୁକ୍ତିରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦିନର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଖୁସିରେ ବ୍ୟତିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ବଜେଟ ସହିତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ବଢ଼ିପାରେ। ଘରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ସରକାରୀ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରକଳ୍ପ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ  ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି। କୌଣସି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ କରିପାରନ୍ତି। ସମୃଦ୍ଧତା ପାଇଁ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଅଚାନକ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ନିଜ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗରେ ନେବେ ଏବଂ ନୂତନ ଶକ୍ତି ମିଳିବ। ଏବଂ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଭିତରେ ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କର କଥା ଏବଂ ବାଦ ବିବାଦର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯେଉଁ ଲୋକ କାହାକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିବେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ନିଜ ମାତା ପିତାଙ୍କର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଏମିତି ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯୁକ୍ତି କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅଘଟଣ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଆୟର କୌଣସି ନୂତନ ଉତ୍ସ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ଏବଂ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ବ୍ୟବହାର କୁଶଳତା ଏବଂ ଶାନ୍ତ ରହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ଆପଣ ସେୟାରରେ ମଧ୍ୟ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ବ୍ୟର୍ଥରେ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଛାତ୍ର ନିଜର ପସନ୍ଦର ବିଷୟକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ଆହୁରିବି ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଘରକୁ ନୁଆ ଲୋକ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ଲହରୀ ଖେଳି ଯିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ରାଜନୀତି, ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ବୈଷୟିକ ବିଷୟ ସମ୍ବୋଦ୍ଧିତ କୌଣସି ଉପାଧି ମିଳିପାରେ। ଆଜି ସେୟାର ବଜାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସ୍ଥିତି ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ମୋବାଇଲ କିଣିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ମାନସିକ ରୁପରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବେ। ଆଜି ଦିନରେ ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଥଣ୍ଡା ମନ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବା ଉଚିତ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ତେଲ ଭଜା ଜିନିଷ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ନିଜ ଜୀବନରେ ଦିନକୁ ଦୁଇଗୁଣା ରାତି ଚତୁର୍ଥ ଉପାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଆଡ଼କୁ ଗତି କରିବେ। ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଦିନଟି ଅଧିକ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ନେଇପାରିବେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ସମାଜରେ ବଜାୟି ରହିବ।ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ନିଜର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଅଧିକ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଏହାକୁ ମଧ୍ୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅତ୍ୟଧିକ ହୋଇପାରେ। ଗୁରୁଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଏବଂ ସ୍ନେହ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଟଙ୍କା ମାମଲାରେ ଆପଣ କାହାଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରନ୍ତି। ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ।ସନ୍ତାନଙ୍କ ପଛରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଲାଭବାନ ହେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ନକାରାତ୍ମକତାର ପ୍ରବେଶ ନହେଉ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଛାତ୍ର ବର୍ଗ ମାନେ ପଢ଼ାରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ ଏବଂ ନିଜ ସନ୍ତାନ ପ୍ରତି ସ୍ନେହ ପୂର୍ବକ ଭାବ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବ। ଘର ପରିବାରକୁ ନେଇ ମନରେ ଚିନ୍ତା ଉପୁଜି ପାରେ କିନ୍ତୁ ସମୟ ପରିବର୍ତନ ହେବ ଏବଂ ସେ ଚିନ୍ତା ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଯେଉଁ ଲୋକ ଏକା ଅଛନ୍ତି ଏବଂ କାହାକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟାଙ୍କ ସାଥ ମିଳିବ। ଭାଇଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଓଁ ଶନି ଦେବାୟ ନମଃ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *