Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

2021 ମସିହାର କେଉଁ ମାସ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଲକୀ ରହିବ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂଆ ବର୍ଷ ଆସିବାକୁ ଆଉ ଅଳ୍ପ ଦିନ ବାକି ଅଛି । 2021 ରେ ସମସ୍ତେ ଏକ ନୂତନ ଏବଂ ଭଲ ଆରମ୍ଭ ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଦିଗ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ଫଳାଫଳ ପାଇଁ ଦାୟୀ ରହିଥାଏ । ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପାଇଁ କେଉଁ ଗ୍ରହ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା । 2021 ର କେଉଁ ମାସ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଭଲ ରହିବ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଜାଣିବା । ତେଣୁ ଏହାକୁ ଶେଷ ଯାଏଁ ନିଶ୍ଚିତ ପଢନ୍ତୁ ।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଅର୍ଥାତ ଜାନୁଆରୀ ମାସ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ରହିବ। ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ବନାଇବ। ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧ ରେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ଅନ୍ୟବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପାଇଁ କମ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ।

Google

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଆରମ୍ଭରେ ସାମାନ୍ୟ ବିପରୀତ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ଭଲ ଫଳ ​​ପାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ଷର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅର୍ଥାତ ଡିସେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ୨୦୨୧ ର ଶେଷ ମାସରେ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ। ଡିସେମ୍ବର ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବାକୁ ଲାଗିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ୨୦୨୧ ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ରେ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଫଳପ୍ରଦ ଜିନିଷ ପାଇବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବେ। ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଅଗଷ୍ଟରେ ସମସ୍ତ ନକାରାତ୍ମକ ଜିନିଷ ଭୁଲି ଆପଣ ଆଶାବାଦୀ ରହିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ବର୍ଷର ଦଶମ ମାସରେ ଆପଣ ସେହି ସବୁ ପାଇବେ ଯାହାର ଇଚ୍ଛା ମନରେ ଥିଲା, ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ବୋଧହୁଏ ଘଟିବ। ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଫେବୃଆରୀ ମାସ ସିଂହ ରାଶିକୁ ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ କରିବ। ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଅରୁଣ ଗ୍ରହ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ଷର ଦ୍ୱିତୀୟ ମାସରେ ସଠିକ ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ। ଫେବୃଆରୀ ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ କମ ମାସ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟବାନ କରିବା ପାଇଁ ଏହା କୌଣସି କଶର ଛାଡିବ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶି ପରି କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ହେବ। ଧର୍ମ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଆଗରେ ରହିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ। ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ନିଜର ବାସ୍ତବ ଶକ୍ତି ବିଷୟରେ ଏକ ସଠିକ ଧାରଣା ପାଇବେ।କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ପଛକୁ ଠେଲି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଥରେ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଜାଗ୍ରତ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ କେହି ଅଟକାଇବେ ପାରିବେ ନାହିଁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ ମାସ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ଅଟେ। ଶୁକ୍ର ଏବଂ ବରୁଣ ଗ୍ରହର ଭୂମିକା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଏପ୍ରିଲ ଆସୁ ଆସୁ ଖୁସି ଆପଣଙ୍କ ଘରର କବାଟ ଖୋଜିପାଇଯିବ। ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ଯାହାର ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ଷସାରା ମିଳିବ।

Google

ବିଛା ରାଶି:-

ବର୍ଷର ଦଶମ ଅର୍ଥାତ ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ହେବ। ଶନି ଏବଂ ଗୁରୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ବାସ୍ତବତାରେ ପରିଣତ କରିବାରେ ଏବଂ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଏହା ସେହି ମାସ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଗତ ନଅ ମାସର ସମସ୍ତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣ ବଳିଦାନର ଫଳାଫଳ ଆପଣ ଏହି ମାସରେ ପାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଜାନୁଆରୀ ମାସ ଅର୍ଥାତ ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆରମ୍ଭରେ କୌଣସି ଭଲ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ନୂତନ ବର୍ଷ – ନୂତନ ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ ହେବ। ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସ ଭାଗ୍ୟବାନ କରିବ। ଶନି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମିଶ୍ରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଶକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇଦେବେ। ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଗମ୍ଭୀର ହେବେ।ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ସବୁ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣ ନିଜର ମନ ଏବଂ ମସ୍ତିଷ୍କରେ ଚିନ୍ତା କରିଥିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନଭେମ୍ବର ମାସ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଶନି ଏବଂ ବରୁଣ ଗ୍ରହ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। କେବଳ ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାର ମହତ୍ତ୍ୱ ଜାଣିବେ
ଆପଣ ବହୁତ ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମୀ ରହିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସଫଳ ହୋଇଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଦୀର୍ଘକାଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଭ ଦେବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ସମୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଡିସେମ୍ବର ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ଶୁଭ ମାସ। ଏହା ଏକ ମାସ ହେବ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ସଠିକ ଦିଗରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ବର୍ଷର ବାରବ ମାସ ଅର୍ଥାତ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଚମତ୍କାର ଭାବରେ ନିଜେ ସମାଧାନ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ସେହି ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଏବଂ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଦେବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଭଗବାନଙ୍କ ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ। ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ସବୁ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *