Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

୨୦୨୧ ବର୍ଷରେ ଇଂରାଜୀ ଅକ୍ଷର “C” ନାମ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ରାଶିଫଳ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆଜିର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛୁ ଯେ ୨୦୨୧ ବର୍ଷରେ ଇଂରାଜୀ ଅକ୍ଷର “C” ନାମ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ରାଶିଫଳ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ବନ୍ଧୁଗଣ “C” ନାମ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ୨୦୨୧ର ରାଶିଫଳ। “C” ନାମ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ରାଶିଫଳ ଜ୍ୟୋତିଷ ଗଣନା ଅନୁସାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ଉପରେ ଆଧାରିତ ଭବିଷ୍ୟତ କିମ୍ବା ଭବିଷ୍ୟ ଜଣା ପଡ଼ିଥାଏ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ନାମରୁ ଅନୁମାନ କରାଯାଏ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ “C” ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କର ରାଶିଫଳର ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ୨୦୨୧ ମସିହାରେ “C” ଅକ୍ଷର ଥିବା ନାମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ୨୦୨୧ ବର୍ଷ କିପରି କଟିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା। ୨୦୨୧ ମସିହାରେ “C” ଅକ୍ଷର ନାମିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରକୃତି,ଶିକ୍ଷାରେ,କ୍ୟାରିୟର,ପ୍ରେମ ଜୀବନ,ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଏବଂ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କିପରି ରହିବ।

Google

“C” ଅକ୍ଷର ନାମିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରକୃତି କହିବାକୁ ଗଲେ ସ୍ୱାଭାବିକ,ପ୍ରାକୃତିକ, ଦ୍ୱାରା ଖୁସି। ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କର ଅନେକ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ଆନନ୍ଦଦାୟକ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ। ହୃଦୟରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ଭାବପ୍ରବଣ “C” ଅକ୍ଷର ନାମିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ଦୁଃଖରେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇ ଥାନ୍ତି। ସେମାନେ କଥାବାର୍ତା କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତଥାପି ସେମାନେ ଉଦେଶ୍ୟ ମୂଳକ ଭାବେ କାହାକୁ ଆଘାତ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ପ୍ରେମରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ନେହ ପୂର୍ଣ ଏବଂ ଯତ୍ନଶିଳ। ପ୍ରେମରେ ଅନେକ ବିଶ୍ୱାସୀ, ସେମାନେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ନିକଟତର ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି। ଥରେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଅନେକ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତି,ସେମାନଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ଖୁସିରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି। “C” ଅକ୍ଷର ଥିବା ନାମିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୋଚୋଟ ଏବଂ ଉତ୍ସଗିକୃତ ଅଟନ୍ତି।

ଶିକ୍ଷା: “C” ଅକ୍ଷର ରାଶିର ରାଶିଫଳ ୨୦୨୧ ଅନୁଯାୟୀ ପୂର୍ଵ ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ ଏହି ବର୍ଷ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କର ଜ୍ଞାନର ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଏହି ବର୍ଷ ଛାତ୍ର ମାନେ ଅଳସୁଆତା ବ୍ୟତିତ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଉତ୍ସହିତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଯାହା ଫଳରେ ଆପଣ ଇଛାକୃତ ଫଳ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଲୁକାହିତ ପ୍ରତିଭା ଅଛି ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଭଲ ଭାବରେ ବିକାଶ କରିପାରିବେ।

ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀ :

ରାଶିଫଳ ୨୦୨୧ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବର୍ଷ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଖୁସି ଖବର ଆଣିଛି। ଚାକିରିରେ ଆଗକୁ କୌଣସି ସୁଯୋଗ ପାଇ ପାରିବେ। ଗତ ବର୍ଷ କୌଣସି କାରଣରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଚଳିତ ବର୍ଷ ସମାପ୍ତ ହେବ। ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅଫିସ କିମ୍ବା କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତନ ଘଟୁଥିବାର ଦେଖିପାରିବେ। ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ଦିଗ ବଦଳାଇଦେବ। ସେମାନଙ୍କୁ ଆଗକୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ବୟସ୍କ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଠିକ ନିଷ୍ପତିରେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ।

Google

ପ୍ରେମ ଏବଂ ବୈବାହିକ ଜୀବନ:

“C” ଅକ୍ଷର ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ନୂତନ ବର୍ଷ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବୈବାହିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମସାଥୀକୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ। ୨୦୨୧ ମସିହାରେ ଯେଉଁମାନେ ବିବାହରେ ବିଳମ୍ବ ଏବଂ ଅସୁବିଧାରେ ସମ୍ମୁଖିନ ହୋଇଥିଲେ ଏହି ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ପାରିବାରିକ ଜୀବନ:

ଯଦି ଆମେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ କଥା ଜାଣିବା ତେବେ “C” ଅକ୍ଷରର ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ନୂତନ ବର୍ଷ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ପରିବାରର କିଛି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଯୋଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ହସ ମଜାଦିନ, ଖୁସି ଆସିପାରେ। ଏହି ବର୍ଷ ପରିବାର ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଏହି ୨୦୨୧ ମସିହା “C” ଅକ୍ଷର ନାମ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ରହିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ନାମ ବି C ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ତେବେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ଲେଖି ଜଣାନ୍ତୁ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *