Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦, ଶୁକ୍ରବାର : ଆଜି ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ରହିବ ଭଲ, ଆନନ୍ଦ ଓ ସୁଖରେ ହେବ ବୃଦ୍ଧି ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୧୧ ଡିସେମ୍ବରର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଦିନଚଯ୍ୟା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଭାଗ୍ୟର ତାରା ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଦେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। କୌଣସି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ପରିବାରର ସାନ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଇର୍ଷା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବା ପାଇଁ ତତ୍ପର, ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ। ଯତ୍ନର ସହ ସେୟାର ବଜାରରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ। ଗାଡିରେ ହଠାତ ତ୍ରୁଟି ହେତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ। ଦମ୍ପତି ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ।ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦିନଟି ପ୍ରେମ ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଅପାର ପ୍ରତିଭା ସତେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣ ତୁଚ୍ଛତା ହେତୁ ପ୍ରତିଭାର ଲାଭରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ସହଭାଗୀତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ। ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଘରୋଇ ଜୀବନ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ସୁଖଦ ରହିବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଦିନର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ, ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଖୁସିରେ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଆଜି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଯାହାକୁ ଅଣଦେଖା କରାଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ-ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଚାକିରିରେ ଶତ୍ରୁମାନେ କାମକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଚଲାନ୍ତୁ ଏବଂ ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ନେବାକୁ ଦେବା ପଡିପାରେ। ସମସ୍ୟାର ଯେତେ ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସମାଧାନ କରିବେ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେତେ ଅଧିକ ଲାଭ କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ନାରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆପଣ ଯେତେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ସଫଳ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ରୁହନ୍ତୁ। କାହା ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କଥାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ଭାବରେ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ଗାଈକୁ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନେ ପରିବାରର ମହତ୍ତ୍ୱ ବୁଝିବେ ଏବଂ ଘରେ ସମୟ ବିତାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ସେୟାର ବଜାରରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି ଲାଭ ହେବ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ହେବ। ଆଜି କ୍ଷୁଦ୍ର ଭ୍ରମଣର ଯୋଗ ରହିଛି। ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବାକୁ ପଡିବ।ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମିକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ନେହ ଦେଖାଇବେ। କାହା ଉପରେ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛନ୍ତି ତ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ କହିବେ ନାହିଁ। ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଆବଶ୍ୟକ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କାମରେ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟକୁ ନେଇ ଅନେକ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ପରିବାରର ବଡ଼ମାନେ ପରିବାରରେ ମିଶିପାରିବେ। ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିପଦ ଉଠାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ଫୁର୍ତ୍ତି ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ବୟସ୍କ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ଆଜି କେହି କେହି ଆପଣଙ୍କର ଦିନକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିପାରନ୍ତି। କାହା ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରିବେ। ଆଜି କୌଣସି ସମସ୍ୟାକୁ ହାଲୁକା ଭାବେ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଖୁସି ରହିପାରିବେ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଫିଟ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସାଥ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦର ଫଳାଫଳ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଯଦିଓ ଆପଣ କିଛି କାମରେ ଟିକିଏ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ। ସାଧାରଣତ ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଶାରୀରିକ ମାନସିକ ସତେଜତା ସହିତ କରାଯିବ। ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟାର ଶୀଘ୍ର ଠିକ ସମାଧାନ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅଧ୍ୟୟନରେ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ ମିଳିପାରେ।  କୌଣସି ବିତର୍କ ହେତୁ ଆଜି ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ମୁଦ୍ରା ସାମ୍ନାରେ ଦିନଟି ଭଲ ଖବର ଦେବ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ଏହା ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ ଯେହେତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଫା କରିବେ। କିଛି ପୁରୁଣା ମାମଲା ସମାଧାନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କେବଳ ଗୋଟିଏ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ। କାହାର ସପିଂକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଅଧ୍ୟୟନରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ଦିନସାରା କାମ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଳସୁଆ କରିବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଭାରର ବୃଦ୍ଧିକୁ ସହ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇନପାରନ୍ତି। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱ ସମର୍ପି ଦିଅନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ କେତେକ ବିଷୟରେ ତୁରନ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣ ଜଣେ ଦ୍ରୁତ ଏବଂ କୁଶଳୀ କର୍ମୀ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ କିଛି ଉପାୟରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହାସଲ କରିବେ। ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରି ଆପଣ ଲାଭବାନ ହେବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମା ସନ୍ତୋଷୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ମା ସନ୍ତୋଷୀ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ |

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *