Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୮ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦, ମଙ୍ଗଳବାର : ଆଜି ଭଗବାନ ବଜରଙ୍ଗ ବାଲୀ ନେବେ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ପରୀକ୍ଷା । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ କହୁଛି ଆଜିର ରାଶି

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୮ ଡିସେମ୍ବରର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳ ର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୮ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ଅଭାବୀ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଏକ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଏହି ପରିମାଣର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଶବ୍ଦରେ ଯୋଗ ନଦିଅନ୍ତି ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥିର ରହିବ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ। ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ। ଆପଣ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଉତ୍ସାହିତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧିରେ ଆପଣ ଏକ ଭଲ କାମ କରିବେ। ଆଜି ଅନେକ ମାମଲା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିପାରେ। ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ଧାର୍ମିକତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଘାତରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଂଯମତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜର ଉଷ୍ମତା ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ଶାନ୍ତ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ।ବୃତ୍ତି ଉନ୍ନତ ହେବ ଏବଂ ଧନରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସାମାଜିକ ପଦଯାତ୍ରା, କଳା, କ୍ରୀଡା ଇଭେଣ୍ଟ, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଚଞ୍ଚଳ ଗତିବିଧି ଏହି ସମସ୍ତ ଉପରେ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଧନ ଜନିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଏହି ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିଶେଷ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ। କୌଣସି ବି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଲଗାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ଦିନ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ଖଟା ଏବଂ ମଧୁର ଅନୁଭୂତି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଗତ କିଛି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଜିନିଷଗୁଡିକ ହଠାତ ଅଧିକ ଅଗ୍ରଗତିରେ ଗତି କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ଘରୋଇ ପରିବେଶଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ମନୋବୃତ୍ତିରେ ରହିବେ। ଅନେକ କଥା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଚାଲିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମିକ ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରନ୍ତି। ସୃଜନଶୀଳ ଅସ୍ଥିର ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ପ୍ରେରଣା ଦେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଶାନ୍ତ ହୋଇ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରହିବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଖୁସି ଖବର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି ଆଡକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ପରିବାରର ସୁଖ ଘରେ ରହିପାରେ। କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ସମୟ ଲାଗିପାରେ। ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଷାକ ଦାନ କରନ୍ତୁ। ଧନ ଲାଭର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କର ମନ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଖୋଲିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବାର ଅନୁଭବ କରିବେ। ଜମି, ନିର୍ମାଣ, ଯାନ କ୍ରୟ ସମ୍ଭବ। ଘରେ କିଛି ଉତ୍ସବ ମଧ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ଦିନଟି ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ଗୁଡ଼ିକରେ ଯତ୍ନର ସହିତ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ। ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବଜେଟକୁ ନେଇ  ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ। ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଆପଣ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କରନ୍ତୁ। ଶତ୍ରୁମାନେ ଟିକିଏ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ପାରନ୍ତି। ପଢ଼ା ଲେଖାରେ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ସ୍ଥିର ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ସାମାଜିକ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ଯଦି ଆପଣ ବିବାହିତ ତେବେ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଶାଶୁ ଘର ସହିତ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବିଷୟକୁ ନେଇ କିଛି ଖରାପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବେ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ମନୋଭାବ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦେବ।  ଶତ୍ରୁମାନେ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ କିଛି କ୍ଷତି କରି ପାରିବେ ନାହିଁ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ପରିବାର ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ହେବ। ମନୋରଞ୍ଜନରେ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ। ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଏବଂ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଭାବିଚିନ୍ତି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ। ବରଂ ଯଦି ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ କାହାର ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ନୂତନ ପୋଷାକ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ବେପରୁଆ ମନୋଭାବ ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଦୁଖଃ ଦେଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ପରାମର୍ଶ ଦେବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିବ।ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମିଠା କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ। ପୁରୁଣା କୌଣସି ବିନିଯୋଗରେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ।  ଆପଣ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ମହତ୍ତ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ହଠାତ କୌଣସି ଶୁଭ ଖବର କିମ୍ବା ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ଶତ୍ରୁମାନେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୁଲ ପଥରେ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଏପରି ସୂଚନା ଦେଇପାରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଲାଭବାନ ହେବେ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଫିସର ବର୍ଗର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ହନୁମାନ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ,ଆଶା କରୁଛୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ ଜାଣି ପାରିଥିବେ,ଆର୍ଟିକିଲିଟି ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.