Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ରାଶିଫଳ ୨୦୨୧ – A ନାମର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିଫଳ ୨୦୨୧ କିପରି କଟିବ – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ କଣ କହୁଛି

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ୨୦୨୧ ରେ। A ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ କଣ ରହିଛି ମୁଁ ସେହି ବିଷୟରେ କହିବି । ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ A ରୁ ଆରମ୍ଭ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ, ଶିକ୍ଷା, ଏହିସବୁ ଗୁଣ ସାଧାରଣତଃ ସବୁ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଥାଏ ଏବଂ ଏହି ଗୁଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଉପରକୁ ନେଇ ଥାଏ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧରେ। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷରର କିଛି ନା କିଛି ଅର୍ଥ ରହିଥାଏ। ଆପଣଙ୍କ ନାମ ଯେଉଁ ଅକ୍ଷର ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ, ତାହା କିଛି ନା କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ଥାଏ। ଆପଣଙ୍କ ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ, ସ୍ଵଭାବ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ଥାଏ। A ଅକ୍ଷରକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ କୁହାଯାଏ। ଏମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ରହିଥାନ୍ତି। ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଏମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିଆ ଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉତ୍ତମ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ମଧ୍ୟ କରି ପାରନ୍ତି। ଏମାନେ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ପରିଶ୍ରମ କରି ଥାଆନ୍ତି।

Google

ରାଶିଫଳ ୨୦୨୧ ଅନୁସାରେ ଏହି ବର୍ଷ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ରହିବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏମାନେ ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ଯେଉଁ ପିଲାମାନେ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା ଦେଉଛନ୍ତି ,ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଏହି ବର୍ଷ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ରହିଛି। ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି।

ରାଶିଫଳ ୨୦୨୧ ଅନୁସାରେ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି ଏବଂ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ପରମୁହୁର୍ତ ରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ସୁଦୃଢ କରିବ। ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ୨୦୨୧ ରେ ଆଶାନୁରୂପ ଜୀବନସାଥୀ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଯେଉଁ ମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଦେଇ ପାରନ୍ତି।

Google

ରାଶିଫଳ ୨୦୨୧ ଅନୁସାରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରି ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ରହିବ ଏବଂ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି । ଏହି ବର୍ଷ ରେ ଯଦି ଆପଣ ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତାହେଲେ ପ୍ରଥମେ ଏହା ଜଟିଳ ରହିପାରେ କିନ୍ତୁ ପର ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଏହାର ନିରାକରଣ ହୋଇ ଯିବ। ତେବେ ଆପଣ ଜାଣିଲେ A ଅକ୍ଷର ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ୨୦୨୧ ର ରାଶିଫଳ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ନୂଆ ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେଉ ଏତିକି ପ୍ରଭୁଙ୍କ ପାଖରେ ଆମର ପ୍ରାର୍ଥନା । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *